Som v šoku z FF 1.0

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 17:22
Bydlisko: Trenčín

Som v šoku z FF 1.0

Príspevok od užívateľa Luboš » 31. Augusta 2006, 21:37

Prišiel som na návštevu k švagrinej. Sadnem k PC a tam FF 1.0. Valím oči, akosi moc rýchle, svižné...Dám 1.5.0.6, veď to má starú verziu, nie ? A tá ? Pomalé, lenivé...Páni, som v šoku a sklamaný, aj keď mám FF rád :shock:
Konfiguracia PC ako moja doma.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 31. Augusta 2006, 22:10

Ak chcete porovnávať rýchlosť, urobte tak s čistým profilom v oboch verziách. Vo verzii 1.0 vám asi dosť webov nezobrazí správne. O bezpečnostných rizikách používania takej starej verzie ani nehovoriac. Funkcia FastBack tiež niečo stojí.
Neviem teda, ale skúšal som v čistom profile Fx 0.8 a Fx 1.5.0.6 a nevidel som rozdiely, okrem naozaj bleskového spustenia Fx 0.8 (ale taký Windows 95 sa tiež spúšťa oproti Windows XP bleskovo). Ale zobrazovanie webstránok bolo v oboch porovnateľné.
admin SME.sk

ja

Príspevok od užívateľa ja » 31. Augusta 2006, 22:11

...tak sa presťahuj. :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 17:22
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Luboš » 31. Augusta 2006, 22:16

Veď práve, oba profily sú panensky čisté :?
Opakujem, že mám FF od jeho začiatkov, ale až po 1.0.
Proste ma to riadne naštvalo. Nič viac, nič menej. A prosím, aby ste mi to nevyhovárali. Nie som blbý, ani slepý :roll:
Bodka.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 31. Augusta 2006, 22:31

Zatiaľ vám to nikto nevyhováral a ani nič nenaznačoval. Vyhýbam sa citovým výlevom, narážkam a dojmom. Keď vám išiel rýchlejšie, tak išiel.
Naposledy upravil/-a SlovakSoft v 1. Septembra 2006, 09:04, upravené celkom 1 krát.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 1. Septembra 2006, 02:00

Od prechodu FF 1.0.X na 1.5.X uz pretieklo dost vody u mna, ale zeby sa zobrazovanie stranok spomalilo by som netvrdil ani nahodou, mozno nejake milisekundy su tam ale kvoli tomu by som sa spat k 1.0.X nevracial.

Lubos: ak mozes bol by som velmi rad keby si otestoval rychlost v FF 1.0.X a 1.5.X a svoje vysledky sem publikoval do fora.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 17:22
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Luboš » 1. Septembra 2006, 11:05

Daniel_Medo napísal:Od prechodu FF 1.0.X na 1.5.X uz pretieklo dost vody u mna, ale zeby sa zobrazovanie stranok spomalilo by som netvrdil ani nahodou, mozno nejake milisekundy su tam ale kvoli tomu by som sa spat k 1.0.X nevracial.

Lubos: ak mozes bol by som velmi rad keby si otestoval rychlost v FF 1.0.X a 1.5.X a svoje vysledky sem publikoval do fora.
Dali sme za tým bodku a už sa nechcem k tomu vracať. Uznávam, z mojej strany hrali úlohu aj emócie.
Ešte včera som jej nainštaloval 1.5.0.6.

Zamknuté