.html nejde otvorit v FF beta2

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
shanoy

.html nejde otvorit v FF beta2

Príspevok od užívateľa shanoy » 6. Septembra 2006, 14:16

Dobrý den..

mám jeden taky problem s novym prehliadacom FF beta2.. oddinstaloval som si stary a nainstaloval som si tento novy..no vzninkol problem v tom ze ked chcem napriklad v subore s koncovou .php otvorit ho v FF tak mi to vypise chybu: CHYBA VO VYKONAVANI PROGRAMU.. a este tam nieje ani obrazok líšky ale iba dos okno..a ked dam otvorit v programe tak vôbec tam nieje ani ten obrazok tej líšky proste vôbec to v tom programe nejde sputit.... pytam sa preto lebo subory s koncovkou .html a .htm mi to bez problemov ide....len ta koncovka .php a .php3 atd....pomozete mi pls..

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 7. Septembra 2006, 12:30

shanoy: pokial nemas nainstalovany napr. apache a php server a nemas ich spustene tak php subory nespustis, pokial chces spustat php subory tak ti servery musia bezat a musis tie subory spustat v documentroote napr. apacha. Mam nainstalovanu FF Beta2 a takisto mam nainstalovane a spustene Apache a PHP servery a php subory mi FF normalne otvara ale len cez localhost samozrejme.

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 9. Septembra 2006, 00:22

ale zase je tu probem, ze ked len tak vlozis php z disku, tak by ti malo otvorist zdrojak a nie chybne okno...

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 10. Septembra 2006, 23:33

Tak je to stale len Beta2, uvidime ako to bude v RC a vo finalnej verzii. Ale pokial si pamatam tak php zdrojak nezobrazuje ani FF 1.5.X ked sa pokusas otvorit php subor z disku, aspon u mna to neslo.

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 11. Septembra 2006, 11:26

ani mne to neotvara - "otvori" len prazdnu stranku,ale mohlo by to zobrazit aspon zdrojak...

Zamknuté