PRechod na 1.5

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
santik

PRechod na 1.5

Príspevok od užívateľa santik » 12. Decembra 2005, 02:03

MAm sakra problem...PResiel som z 1.0.7 na 1.5, priamo novou instalaciou, neodinstaloval som...par rozsireni som si az potom dodal...problemy nastali a sice, vobec mi nejde otvorit nove okno, len nove karty...a ked raz spustim ff, a zavrem okno v ktorom pracujem, firefox.exe mi zostane bezat na pozadi v procesoch, ale nejde mi ho vyvolat druhy krat, lebo ked znova kliknem na desctop ikonu(ci inak skusim spustit), nespravi to nic, akoby zas zablokoval otvorenie noveho okna.. A ked cez ctrl+alt+del firefox.exe vypnem, potom niekedy znova nabehne cely firefox,a niekedy nabehne zas len do procesov a okno mi nezobrazi...
:(
skusal som uz preinstalovat spat, aj naspat... a cele sa to dosahalo...ak neviete niekto co s tym,asi mi nezostane ine,len uplne odinstalovat a zacat odznova..
Ako funguje nieco ako backup, aby si aj po uplne novom nainstalovani dokazal spatne nacitat aspon passwords ulozene a bookmarky(zalozky)??
rozsirenia si nainstalujem znovu, mam ich len par?

TAKze 1)stalo sa to niekomu,co s tym?
2)mozilla backup, co a kde je to?

Thanx

santik

pod pojmom karta som myslel novy tab(cz panel)...

Príspevok od užívateľa santik » 12. Decembra 2005, 02:11

pod pojmom karta som myslel novy tab(cz panel)...

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Príspevok od užívateľa Mazarik » 12. Decembra 2005, 08:26

Samozrejme, ze sa to niekomu stalo.
1) Zazalohujte svoj terajsi profil s MozBackupom. Vytvorte si profil novy. Myslim, ze je to v ponuke start pod menu firefox ako spravca profilov, pripadne z ponuky "spustit": c:\_umiestnenie_firefoxu_\firefox.exe -p nieco ako "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p, MUSITE mat firefox vypnuty a nemoze Vam bezat v procesoch. Pomocou spravcu profilov si vytvorte novy profil. Potom vypnite firefox a obnovte si zalohu svojho stareho profilu do profilu noveho. Ak Vam vsetko pojde ako ma, tak zase pomocou spravcu profilov zmazte stary profil.
2)MozBackup je tu: http://mozbackup.jasnapaka.com/index_cz.php

santik

zrazu ok...

Príspevok od užívateľa santik » 14. Decembra 2005, 00:39

ZRzu je secko ok, pouzil som Backup...no este som skusil nainstalovat co vysla SVK verzia 1.5-ky...a teraz mi fici uplne vsetko uplne v pohode, takze ani backup som koniec koncov nepotreboval:)...samo sa to vyriesilo...:D
Rozsirenia,Temu,okna, vsetko mam super, vsetko ide akurat...
na Slovencinu si zvyknut chvilu robi problem...ale ani by nebol, keby boli rovnake skratky alt+"_" ako v EN...ale ako som uz pisal v inom fore, dat zaLozky, a nie zalOzky bola chyba...:? (IE=Oblibene...EN FF=bOokmark...CZ FF=zalOzky)...
takze tak.. :roll:

Zamknuté