nefunkčnosť STREAM vysielaní a občasné zasekávanie FF

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
In_My_Memory
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10. Mája 2012, 20:44

nefunkčnosť STREAM vysielaní a občasné zasekávanie FF

Príspevok od užívateľa In_My_Memory » 10. Mája 2012, 21:01

Zdravím Vás. Chcel by som sa ľudí tu na fóre opýtať, či mali niekedy problém so STREAM vysielaním cez prehliadač firefox. Firefox používam už asi 5 rokov a nikdy predtým som tento problém nemal. Momentálne mám poslednú verziu firefoxu 12.0, v ktorom mi nefunguje STREAM napríklad zo stránky http://www.europa2.sk a http://www.danceradio.cz. Napíšem iba toľko, že cez Google Chrome a iné prehliadače je všetko plne funkčné. Ďalej to mám problém so zasekávaním firefoxu. Toto sa mi deje už nejakú dlhšiu dobu (ak sa dobre pamätám, tak od verzie 10.0 alebo 11.0). Uvediem príklad. Mám otvorené napríklad 4 karty a ak medzi nimi preklikávam, tak to nejaký čas trvá, kým mi preklikne kartu. Taktiež je ten problém citeľný aj pri písaní, kedy mi sekano dopisuje vety v prehliadači. Ani tento problém nemám v iných prehliadačoch. Viete mi prosím poradiť, kde by mohol byť problém?

PS: nepíšte mi, že mám pomalé PC (Athlon II 245, DDR2 - 2x2GB a 2x1GB, EN 9800GTX+, HDD - 160GB a 750GB, OS WIN 7 64bit)

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: nefunkčnosť STREAM vysielaní a občasné zasekávanie FF

Príspevok od užívateľa gmandca » 11. Mája 2012, 17:46

Skús spustiť Firefox v núdzovom režime, či to robí aj tam. Pre STREAM bude potrebne aktualizovat Adobe Flash Player.
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: nefunkčnosť STREAM vysielaní a občasné zasekávanie FF

Príspevok od užívateľa Krylias » 24. Mája 2012, 02:46

+ zakáž aj VLC plugin
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Napísať odpoveď