Zobrazenie Google maps

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
qfwfq
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28. Júla 2012, 15:56

Zobrazenie Google maps

Príspevok od užívateľa qfwfq » 28. Júla 2012, 16:11

Zdravim. Ked otvorim stranku maps.google.sk, nezobrazuje mi mapu ale iba informaciu: Ospravedlnujeme sa, ale obrazky v tejto oblasti nie su v tomto meradle k dispozicii. Skuste zobrazenie trochu oddialit . Oddalovanie, ani priblizovanie vsak nezabera. Dakujem za kazdu radu.

Užívateľov profilový obrázok
jaro5
návštevník
návštevník
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 17. Júla 2009, 15:53
Bydlisko: KE
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zobrazenie Google maps

Príspevok od užívateľa jaro5 » 30. Júla 2012, 06:58

na všetko stre si sám odpovedal.
v tej oblasti neposkytuje google mapy, može sa jednať o vojenske zakladne napriklad.

qfwfq
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28. Júla 2012, 15:56

Re: Zobrazenie Google maps

Príspevok od užívateľa qfwfq » 30. Júla 2012, 19:55

Tie iste odkazy na google maps, otvorene v inom prehliadaci mapu zobrazia. Deje sa to aj v nudzovom rezime.
Stranka SHMU.sk mi napise toto: Váš prehliadač je zastaralý, niektoré funkcie tejto stránky nemusia fungovať korektne. Mam Firefox 14.0.1. Facebook (ten ma velmi netrapi), ani neotvori uvodnu stranku a napise zasa toto: Používate webový prehliadač, ktorý nepodporujeme, a vzapati mi ponukne stiahnut si Firefox (a ine). Vymazal som cache, odinstaloval/nainstaloval Firefox, skusil veci v tomto odkaze http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?f=4&t=13245, iba to zhorsujem. Je mozne Firefox odinstalovat aj so vsetkymi configmi a nastaveniami aby sa opat dal panensky nainstalovat?

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Zobrazenie Google maps

Príspevok od užívateľa gmandca » 30. Júla 2012, 23:21

Odinstalovanim Firefoxu sa nevymaze Vas profil. Ten musite odstranit rucne (cesta k profilu).
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

Napísať odpoveď