novy ff 18.0

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Ranas
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 19:28

novy ff 18.0

Príspevok od užívateľa Ranas » 12. Januára 2013, 11:10

dobry den

som dlhorocny pouzivatel FF

mam tam stale otvorenych vela kariet a rozrobenych veci, takze momentalne mi FF zerie vo windowse 7 asi 610 000 K RAM-ky. tak mi pise Spravca uloh na karte Procesy.

Zhruba tolko mi to tiez zralo ked som mal predchadzajucu verziu 17.1. Ale ta bola ovela sviznejsia, rychlejsia. S touto novou 18.0 sa neda skoro vobec pracovat. Napr. aj teraz ked pisem tuto spravu, sa mi pismena objavuju s oneskorenim, takze si nemozem dovolit pisat tak rychlo ako zvycajne ( pritom nepisem vsetkymi desiatimi, takze ziadna super speed...)

Neviete, kde je problem ?





Niekto mi odporucil tuto stranku:

Kód: Vybrať všetko

http://www.palemoon.org/
Pretoze FF sam o sebe, je dost nestastne navrhnuty pre windows. Ze je vseobecne pomaly a zerie vela hardwaru z PC.
Tato modifikacia na tej stranke, by vraj mala pomoct.
Ale bojim sa to dat do PC, ze to nie je certifikovane a ked si tam ulozim vsetky tie hesla, ktore mam ulozene teraz, aby mi ich niekto nevyhradol....

Alebo je mozne preniest cely profil z originalneho FF, do ineho FF z tej stranky ? Aby som to nemusel vsetko nanovo nastavovat a pod ?



Dakujem pekne ( prosim reagujte na vsetky "dotazy" v mojej sprave ;)

scd
návštevník
návštevník
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 3. Júla 2009, 10:17

Re: novy ff 18.0

Príspevok od užívateľa scd » 6. Februára 2013, 11:59

Ja používam palemoon už dlho, nemal som sním doteraz žiaden problém. Je taký konzervatívnejší, na nové veci sa prechádza oneskorene až keď sú odskúšané, je orezaný o niektoré drobnosti, ktoré väčšina nevyužíva a je prekompilovaný priamo na windows a bez podpory archaických procesorov, čiže podľa mňa samé výhody. Navyše ponúka aj 64bit verziu, ktorú som skúšal no vrátil som sa k 32bit.
Takže k tomu "žraniu pamäte" sa ti neviem vyjadriť, lebo mne palemoon nežere :)
K tym heslám len toľko, že keby ich zneužili tak sa to isto prevalí, podľa mňa ho použivá dosť ľudí, takže toho sa nebojím. Koniec koncov každý program, ktorý si do PC nainšaluješ si tie heslá môže prečítať, takže mu tak dávaš svoju dôveru.
Preniesť celý profil sa dá. Buď ho prekopíruješ alebo je myslím na to aj nejaká utilita.
Keyboard not present. Press any key to continue...

Napísať odpoveď