Toto připojení není důvěryhodné

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
fofoja
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15. Februára 2013, 09:37

Toto připojení není důvěryhodné

Príspevok od užívateľa fofoja » 15. Februára 2013, 09:44

po výpadku el energie, zblbol firefox, po odinštalácii a nainštalovaní novej verzie (zmazal som aj profil, dokonca som skúšal nakopírovať profil z PC v práci) mi pri niektorých stránkach vypisuje "Toto připojení není důvěryhodné" aj keď predtým som sa pripájal normálne, robí to aj pri pripojení napr. na facebok, gmail a pod.

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Toto připojení není důvěryhodné

Príspevok od užívateľa Gohom » 15. Februára 2013, 11:31

Ale určite máš možnosť označiť ho ako dôveryhodné, tak to pri adekvátnych stránkach urob
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

pavucek
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 31. Mája 2007, 11:00

Re: Toto připojení není důvěryhodné

Príspevok od užívateľa pavucek » 14. Apríla 2013, 18:09

Mne to robilo tiež a zistil som, že to robí Eset Smart Security..... Keď som Eset odstránil tak už mi to išlo v pohode a tiež už s tým nemám problém pri najnovšej verzii Esetu....

pietro32i
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 26. Júla 2011, 11:18

Re: Toto připojení není důvěryhodné

Príspevok od užívateľa pietro32i » 15. Mája 2013, 00:53

Presne toto robí aj mne portable verzia, normálna nie. S tým Esetom by to mohlo súvisieť, ale prečo to robí iba pri portable verzii? A druhá vec, pri IE to nerobí. A ďalšia vec, nebudem predsa odinštalovávať kúpený antivírus kvôli Firefoxu. Vylúčiť adresu Gmailu z filtrovania sa mi nezdá tiež veľmi múdre. Má ešte niekto inú radu?
To Gohom: Pri niektorých tzv. nedôveryhodných stránkach je to možné, konkrétne pri gmaily to však možné nie je. Sú tam na výber len 2 možnosti:
1. Rýchlo odtiaľto preč!
2. Technické podrobnosti

pietro32i
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 26. Júla 2011, 11:18

Re: Toto připojení není důvěryhodné

Príspevok od užívateľa pietro32i » 15. Mája 2013, 01:11

Takže sa mi to snáď podarilo vyriešiť. Ešte budem testovať. Problém naozaj súvisí s Esetom a jeho kontrolou protokolu SSL. Najprv som ju chcel vypnúť celkom, ale potom som len zaškrtol možnosť, že "Používať vytvorené výnimky z filtrovania na základe certifikátov", ktorá bola neaktívna. Aj tak je čudné, že u IE s tým nebol problém...

pietro32i
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 26. Júla 2011, 11:18

Re: Toto připojení není důvěryhodné

Príspevok od užívateľa pietro32i » 29. Augusta 2013, 23:41

Takže ten problém stále pretrváva, už mi to ide dosť na nervy. Pomôže len buď vypnutie kontroly protokolu SSL alebo vypnutie kontroly protokolu HTTPS. Je to zrejme nejaká nespolupráca FF s Esetom, pretože v žiadnom inom prehliadači to nerobí problém.

Napísať odpoveď