Mozilla certifikaty?

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Am@deus
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15. Marca 2013, 18:17

Mozilla certifikaty?

Príspevok od užívateľa Am@deus » 15. Marca 2013, 18:54

Prosim vas, vedel by mi niekto pomoct? Posledne 2 dni sa nemozem dostat cez prehliadac do gmailu, vzdy mi to vypise, ze "toto spojenie je nedoveryhodne", viem, ze to treba pridat medzi vynimky, ale v tomto pripade tam tu moznost nemam.Je tam len kod chyby: sec_error_unknown_issuer. A toto mi robi pri viacerych strankach. Aj ked si dam cez google len nieco vyhladat, okamzite mi naskoci znova "toto spojenie je nedoveryhodne" a musim ho pridavat medzi vynimky.Takisto sa mi niektore stranky zobrazuju len v "textovom mode". Neviem, co s tym moze byt, nainstaloval som uz aj nove verzie java, silverlight, adobe flash player ale stale nic. Vdaka za kazdu radu.

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mozilla certifikaty?

Príspevok od užívateľa Jacen » 16. Marca 2013, 15:22

do adresného riadka napíš about:config, potom vyhľadaj browser.xul.error_pages.enabled na stránke a nastav hodnotu na true (default) alebo skús toto Skip Cert Error 0.3.3

pietro32i
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 26. Júla 2011, 11:18

Re: Mozilla certifikaty?

Príspevok od užívateľa pietro32i » 15. Mája 2013, 00:59

Mám tam nastavené "true" a predsa mi to robí (portable verzia). A keď chcem otvoriť ten link Skip Cert Error 0.3.3, tak mi vypíše, že "Toto pripojenie nie je dôveryhodné" :mrgreen:.

Napísať odpoveď