Download Manager FF20

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Peter V
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 13:11

Download Manager FF20

Príspevok od užívateľa Peter V » 4. Apríla 2013, 19:37

Az do aktualizacie na v. 20 som k spokojnosti pouzival doplnok Dovnload statusbar
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/a ... src=search
Zial, po aktualizacii na v. 20 mi prestal fungovat. Odinstaloval som ho pre istotu, restartoval FF a nainstaloval znova - nic. Problem s kompatibilitou doplnku FF nehlasi. Vyvojari ma tentoraz pekene vytocili!!! Hlavne, ze novy download manager je pekny, animovany, no. *****! Prepacte, som vytoceny.

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Download Manager FF20

Príspevok od užívateľa gmandca » 5. Apríla 2013, 07:21

Tu je citacia zo stranky doplnku. Treba to len urobit. To znamena vratit download manager do predchadzajuceho stavu (vypnut novy):
"Firefox 20 update seems to have broken this add-on. Stumbled across a one-year old ghacks.net article by Martin Brinkmann that contained the following tip: go to about:config and filter for browser.download.useToolkitUI once you double-click it to set it to true (meaning Firefox will use the old downloads window). I then went to the Add-ons Manager, disabled Download Statusbar and restarted Firefox. Once Firefox restarted, I went back to Add-ons Manager and re-enabled Download Statusbar. One more restart and Download Statusbar is once again its old self. It's still five stars in my book."
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

Peter V
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 13:11

Re: Download Manager FF20

Príspevok od užívateľa Peter V » 5. Apríla 2013, 11:32

Dakujem Vam. Toto som uz vcera na webe nasiel, ale nefunguje - teda, mozno volaco robim zle, nie som IT :oops: . Opravte ma, prosim, ak som si to zle prelozil, ale takto som postupoval
1/ about:config
2/ nastavim hodnotu browser.download.useToolkitUI na true (ziadene ulozenie, save alebo tak - asi ie, zostalo true)
3/ v spravcovi doplnkov zakazem Download statusbar
4/ restart FF
5/ v spravcovi doplnkov povolim Download statusbar
6/ restart FF
Stahujem subor - okno spravcu stahovania suborov sa sice zmeni na stare, Download statusbar vsak na ploche nevidim, ale subory sa stahuju, pretoze ked chcem vypnut FF, vyskoci hlaska, ze sa prerusi stahovanie suborov.
Vdaka za pomoc.

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Download Manager FF20

Príspevok od užívateľa gmandca » 5. Apríla 2013, 14:54

Ja som tvoj postup zopakoval, ale s malou obmenou v poradi: 1,2,4 a vsetko funguje.
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

Užívateľov profilový obrázok
gmandca
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 1. Októbra 2007, 14:25

Re: Download Manager FF20

Príspevok od užívateľa gmandca » 5. Apríla 2013, 14:58

Teraz som to vyskusal aj v pripade, ze nic v about:config nezmenim a tiez to funguje. Mozno to je aj tym, ze pouzivam beta verzie (v sucasnosti Firefox 21).
Windows 7 Home Premium x64 SP1 SK, Firefox 25, Thunderbird 24;
HP Pavilion dv-7; i7 Q720; nVidia GF 320M 1GB VRAM; 4GB DDR3 1333 MHz

Peter V
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 21. Januára 2010, 13:11

Re: Download Manager FF20

Príspevok od užívateľa Peter V » 6. Apríla 2013, 09:23

Uz som na to prisiel!!!
V nastaveniach FF - Moznosti - Sukromie NESMIE byt zapnute: Natrvalo zapnut rezim sukromne prehliadanie! Potom netreba nic menit v nastaveniach programu v zmysle vyssiepopisaneho. V kazdom pripade vdaka za snahu. Mozno by tato informacia pomohla aj ostatnym uzivatelom doplnku Download statusbar, ale neviem, kde by som ju zverejnil ucinnejsie.

Napísať odpoveď