Otvorenie odkazu až po pohybe myšou

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Daum
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 8. Novembra 2013, 16:38

Otvorenie odkazu až po pohybe myšou

Príspevok od užívateľa Daum » 8. Novembra 2013, 17:13

Dobrý deň. Objavil sa mi problém, ktorý neviem vyriešiť. Pýtal som sa i chlapcov, ktorí predávajú a opravujú PC a údajne sa s takým niečím ešte nestretli. Keď kliknem na akýkoľvek odkaz (rukou) na akejkoľvek stránke, i v pošte (som na azet.sk), i pri prehrávaní videí, začne prehliadač pracovať (niečo sa začne točiť) a zrazu zastane. Pohne sa ďalej až vtedy, keď urobím pohyb myšou. Tým pádom nemôžem normálne pracovať, lebo stále treba hýbať myšou. Skúsil som si podľa Vášho návodu založiť nový profil, do ktorého som skopíroval len záložky, a je to to isté. Neviem si s tým rady, nevidím ani súvis s inštaláciou nejakých doplnkov, rozšírení. Vie mi niekto poradiť?
Ďakujem. Daum

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Otvorenie odkazu až po pohybe myšou

Príspevok od užívateľa Jacen » 8. Novembra 2013, 18:46

Skús, či sa tento problém vyskytuje aj v núdzovom režime. Spustenie Firefoxu v núdzovom režime. Potom si aktualizuj ovládače grafickej karty, môže to byť problém s vykresľovaním.

Daum
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 8. Novembra 2013, 16:38

Re: Otvorenie odkazu až po pohybe myšou

Príspevok od užívateľa Daum » 8. Novembra 2013, 19:12

Síce som to nepísal, ale skúšal som aj núdzový režim. Bolo to to isté. Ale s tými ovládačmi grafickej karty môžeš mať pravdu, skúsim to aktualizovať. Možno to súvisí aj s tým, že mám ešte starý 16 palcový monitor (bedňu), či sa tomu vedia najnovšie verzie Fx nejako prispôsobiť, keď rátajú s tým, že už asi každý má "placatý" monitor okrem mňa. Moc tomu nerozumiem, uvidím po aktualizácii.
Zatiaľ díky moc.

Napísať odpoveď