Neustale nove karty

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Midiana
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 2. Januára 2014, 14:27

Neustale nove karty

Príspevok od užívateľa Midiana » 2. Januára 2014, 14:43

Zdravim,

potrebovala by som poradit s mojim dost neprijemnym problemom. Zo dna na den sa mi cosi zmenilo v nastaveniach a zakazdym ked na cosi kliknem, vyskoci mi to na novej karte, pripadne hned v novom okne. Samozrejme je to iritujuce, ked si prehliadam napriklad fb a pri kliknuti na novinky ci spravy mi vybehne nova karta. Skusala som sa hrabat v nastaveniach, ale nic som nenasla. Samozrejme som firefox restartla a uz aj odinstalovala, avsak zalozky a doplnky som si nechala, kedze su mi uzitocne. Neviem, ako mam tuto neprijemnost odstranit. Vedel by niekto poradit? Btw. skusala som aj chrome a deje sa to iste, tak teda neviem, ci problem nakoniec nebude u mna.

Dakujem vopred

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Neustale nove karty

Príspevok od užívateľa Jacen » 2. Januára 2014, 15:38

Ahoj,
vzhľadom k tomu, že sa to deje aj v Chrome, ako píšeš, najprv by som prehľadal PC na "škodnú", tnz., či sa tam nenachádza nejaký spyware. Stiahni a nainštaluj napr. Malwarebytes Anti-Malware Free. Potom sa môžeme pozrieť na nastavenia FF.

Midiana
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 2. Januára 2014, 14:27

Re: Neustale nove karty

Príspevok od užívateľa Midiana » 2. Januára 2014, 16:10

Vdaka! Pouzivam advanced systemcare a pravdepodobne bol problem v tom, kedze sa po vycisteni odstranil :)

Napísať odpoveď