Kód chyby: ssl_error_bad_mac_alert

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
wieselflink
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19. Februára 2014, 20:36

Kód chyby: ssl_error_bad_mac_alert

Príspevok od užívateľa wieselflink » 19. Februára 2014, 20:48

dobry den,

mam VAZNY problem. asi pred tyzdnom sa mi zacali objavovat tieto hlasenia - pri vstupe do mailu, pri vstupe do online bankingu, dokonca cez firefox an vasu podporu mi ukazuje stale toto hlasenie !!!

1. Zabezpečené pripojenie zlyhalo

Pri pripájaní k service.gmx.net sa vyskytla chyba. Partner protokolu SSL hlási nesprávny overovací kód správy. (Kód chyby: ssl_error_bad_mac_alert)

Stránku nemožno zobraziť, pretože pravosť prijímaných údajov sa nedá overiť.
Obráťte sa na vlastníkov stránky a informujte ich o tomto probléme. Môžete použiť aj príkaz v ponuke Pomocník a nahlásiť chybnú webovú stránku.


2. navyse ako som skusil vo firefoxia VRATIT SPET NASTAVENIA - neviem sa dotsat na 90 % stranok a vyhodi mi aj toto:

Toto pripojenie nie je dôveryhodné

Požiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke kontakt.gmx.net prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.

Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia, stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke. Identita tejto stránky však nemohla byť overená.
Čo by som mal urobiť?

Ak sa k tejto stránke zvyčajne pripájate bez problémov, táto chyba môže naznačovať, že niekto sa snaží napodobniť túto stránku a nemali by ste preto pokračovať.


predsa nemozem na hocijaku stranku vyzadovat certifikat a dat vynimku?! doretaz secko fungivalo.

3. najhorsie je ze mam ulozene hesla v mozile ktore si uz nepametam... :(

4. daju sa nejako skopiraovat ulozene zalozky do nejakeho priecinku a znova potom masovo skopirovat do novej mozily?

nic z toho co bol v dvoch podobnych temach mi nepomohlo

vdaka!

Napísať odpoveď