CTRL+F

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

CTRL+F

Príspevok od užívateľa Krylias » 20. Apríla 2014, 14:27

Ako dosiahnúť toho,aby som nemusel na každej stránke zvlášť v nových verziách FF (od verzie 23.0.1 - 28) zadávať Ctrl+F ?
Je to poriadne o držku a prestáva ma to už baviť.
Díky za radu !
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: CTRL+F

Príspevok od užívateľa Krylias » 20. Apríla 2014, 15:54

Jo - toto rozšírenie moje požiadavky vyslovene neuspokojí FindBar Tweak https://addons.mozilla.org/sk/firefox/a ... bar-tweak/
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: CTRL+F

Príspevok od užívateľa Jacen » 20. Apríla 2014, 16:56

Máš na mysli toto? Možnosti > Všeobecné > Všeobecné > Povoliť vyhľadávanie textu počas písania

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: CTRL+F

Príspevok od užívateľa Krylias » 20. Apríla 2014, 17:25

Mám na mysli to,že keď si otvorím trebárs 5 stránok tak aby mi CTRL+F zostalo otvorené na všetkých 5 tich stránkach.
Bývalo to myslím do verzie 23.0.1
Neviem kvôli čomu sa to zrušilo.Teraz treba zakaždým na každej novej stránke stlačiť Ctrl+F a vyhľadať dané slovo osobitne.Kto to predtým nepoužíval tak mu to môže byť vari aj jedno.Ja som to naopak využíval veľmi často.
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: CTRL+F

Príspevok od užívateľa Jacen » 20. Apríla 2014, 17:52

toto je od verzie 25 odstránené The find bar is no longer shared between tabs. To čo som uviedol vyššie ti vyhľadá slová na ktorejkoľvek karte bez použitia CTRL+F

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: CTRL+F

Príspevok od užívateľa Krylias » 20. Apríla 2014, 23:03

[color=#4040FF]Jacen[/color] napísal:To čo som uviedol vyššie ti vyhľadá slová na ktorejkoľvek karte bez použitia CTRL+F
Povoliť vyhľadávanie textu počas písania ale nerieši moju situáciu.Ja potrebujem na ľubovoľných stránkach zadať jedno hľadné slovo bez toho,aby som na každej stránke musel to vyhľadávanie znova opakovať.
Ako vyhľadám to jedno slovo na 5 tich web stránkach bez použitia Ctrl+F ? Díky za odp.
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: CTRL+F

Príspevok od užívateľa Jacen » 21. Apríla 2014, 10:12

Krylias napísal: Ako vyhľadám to jedno slovo na 5 tich web stránkach bez použitia Ctrl+F ?
Jedine tak ako píšeš vo svojom prvom príspevku, bohužiaľ. FindBar Tweak tiež nie je riešenie ako píšeš, downgrade na verziu 24 asi neplánuješ. Ešte som natrafil na Fastest Search

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: CTRL+F

Príspevok od užívateľa Krylias » 21. Apríla 2014, 14:10

Hm.Tak to ma teda vývojári znova 2x nepotešili.
Aj tak veľmi pekne ďakujem za odpovede a rady.Downgrad z 28 kvôli tomu nebudem.Nič zase tak závažné sa mi nestane,len vyhľadávaním prídem o čas.
Díky a príjemné Veľkonočné sviatky prajem :)))
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Napísať odpoveď