Zamrza pri kazdej jednej operacii,posledny tyzden 28 aj 29

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
grgo12
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11. Februára 2011, 23:32

Zamrza pri kazdej jednej operacii,posledny tyzden 28 aj 29

Príspevok od užívateľa grgo12 » 7. Mája 2014, 17:23

Firefox mi vzdy na par sekund (5-30) zamrzne pri kazdej operacii, ci je to otvorenie karty, fb emailu, vyskakovacieho okna, novej stranky, videa.....vzdy, niekedy sa to rozbehne po par sekundach niekedy to trva dlhsie niekedy musim ukoncit browser.
Tie iste operacie som robil s Chrome a fungoval....vie niekto poradit kde je problem? ma zmysel ist na starsiu verziu? ktoru? prip nieco ine? ale asi rusim Firefox,este par dni a ked nic tak koncim
dakujem
grgo12

grgo12
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11. Februára 2011, 23:32

Re: Zamrza pri kazdej jednej operacii,posledny tyzden 28 aj

Príspevok od užívateľa grgo12 » 7. Mája 2014, 17:24

m

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zamrza pri kazdej jednej operacii,posledny tyzden 28 aj

Príspevok od užívateľa Jacen » 7. Mája 2014, 19:16

Najprv skús núdzový režim Firefoxu. Ak to pôjde bez problémov, spusti ho znova v normálnom režime. Zakáž všetky rozšírenia a postupne povoľuj a skúšaj fukčnosť. Ak to nepomôže, odpoj plugin-container: do adresného riadku napíš about:config, stlač ENTER, do poľa Hľadať zadaj dom.ipc.plugins.enabled a dvojklikom prepni na false. Ak ani toto nepomôže skús aktualizáciu flash playeru + Windows Media Plugin pre Firefox.
Skontroluj aktuálnosť na stránke Kontrola zásuvných modulov, stiahnuť a nainštalovať/preinstalovať Windows Media Player Firefox Plugin. Skontrolovať a nainštalovať najnovšie ovládače grafickej karty.
Alebo úplne na záver Obnova Firefoxu- ľahká oprava vačšiny problémov.

Napísať odpoveď