Ako pridať vymazaný vyhľadávací modul google

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Firekoks
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Mája 2014, 18:34

Ako pridať vymazaný vyhľadávací modul google

Príspevok od užívateľa Firekoks » 17. Mája 2014, 18:40

Zdravím,

chcel by som sa opýtať, či mi vie niekto poradiť v nasledovnej veci. Čistil som prehliadač od rôznych doplnkov a pod. a vymazal som celú zložku v PC appsdata s google, okrem iného aj všetky ostatné vyhľadávacie moduly. Teraz nemám žiaden vyhľadávací modul, čo by mi nevadilo, keby mám ten google, lenže aj ten je vymazaný a neviem ako ho pridať. Napr. na stránke mozzila.sk stačí keď kliknem na pridať modul a je tam , vyhľadáva mi na tej stránke, ale google.sk ani google.com mi nešlo nič pridať, ani som nenašiel zatiaľ nič čo by mi to pomohlo pridať. Keďže som zvyknutý hľadať tak, že píšem čo chcem hľadať rovno do políčka pre adresu, tak mi to veľmi chýba. Prosím Vás o radu ako by som to mohol napraviť, bez toho aby som musel preinštalovať, či aktualizovať firefox.

A taká malá podotázka. Zvyknem zadávať hľadané výrazy rovno do políčka pre adresu, ale nie na každom pc to tak funguje, pritom tie vyhľadávacie moduly tam sú, proste vyskočí, že táto url neexistuje resp. zlý tvar url. Neviete čím to môže byť ?

Ďakujem veľmi pekne každému za radu.

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ako pridať vymazaný vyhľadávací modul google

Príspevok od užívateľa Jacen » 17. Mája 2014, 18:54


Firekoks
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Mája 2014, 18:34

Re: Ako pridať vymazaný vyhľadávací modul google

Príspevok od užívateľa Firekoks » 17. Mája 2014, 19:03

Ďakujem veľmi pekne, ospravedlňujem sa, že to bolo až tak jednoduché, ale presne aj v tomto som hľadal a nachádzalo mi tam iba rôzne moduly typu google obrázky a pod., teraz som našiel aj presne čo som potreboval a ide to super. Ďakujem

Napísať odpoveď