Firefox 29 - Speed Dial

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Anulka88
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 3. Júna 2014, 16:50

Firefox 29 - Speed Dial

Príspevok od užívateľa Anulka88 » 3. Júna 2014, 17:08

Zdravim vas, potrebovala by som poradit/pomoct. Odvtedy jak sa mi aktualizoval ten pos*any Firefox 29 tak mi uplne zblbol speed dial (aspon myslim ze to bude tym, lebo dovtedy vsetko fungovalo). Napisem sem veci ktore zacali blbnut.. napr. mam v okienku ulozenu stranku mozilla.sk a do toho isteho okienka vlozim a chcem stranku prepisat napr. na google.sk , stranku mi sice ulozi do daneho okienka a prepise predoslu stranku, ale akonahle vypnem a zapnem firefox je tam znova ta predosla stranka ktora tam bola cize (mozilla.sk) . Dalej ak mam v okienku vlozenu stranku a dam stranku uplne zmazat z okienka tak okienko zostane prazdne, ale ak vypnem a zapnem firefox tak okienko je sice prazdne ale nazov stranky nad okienkom ostal a ked kliknem na okienko stranka sa spusti tak ci onak znova, takze ju nevymazalo. Takze sa tych ulozenych straniek nemozem vobec zbavit. Robi to aj dalsie veci ale nebudem to tu rozpisovat, v principe ide o podobne veci ako som pisala. Skusala som aj znovu firefox nainstalovat na 28micku ale robilo to aj tak. Napr. este zacalo robit aj to, ze ked ulozim stranku klasicky hore do oblubenych poloziek tak mi vedla stranky neukazuje ikonky stranok ale je tam iba nazov a vedla toho je prazdna seda kocka. Niesu to sice problemy kvoli ktorym sa budem vesat, ale uz mam nato take nervy ze onedlho asi zoberem kladivo a rozbijem to tu. Dovtedy ked bol stary klasicky firefox vsetko fungovalo ale akonahle prisiel ten novy ''uzasny'' tak nic nefunguje. Ak som temu zalozila niekam, kam nepatri tak sa vopred ospravedlnujem, ak by ste mi vedeli poradit co treba urobit, alebo kde moze byt problem budem velmi rada. Zatial velmi pekne DAKUJEM za kazdu radu a pomoc.

Anulka88
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 3. Júna 2014, 16:50

Re: Firefox 29 - Speed Dial

Príspevok od užívateľa Anulka88 » 6. Júna 2014, 22:37

tolko odbornikov na tomto fore a nikto nic ??? stara sa tu o to vobec niekto? myslela som ze to je oficialna stranka firefoxu a ze to tu ma niekto na starosti kto sa tomu venuje ..

Napísať odpoveď