Pisanie emailu funguje inak

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Cony
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 5. Novembra 2014, 09:45

Pisanie emailu funguje inak

Príspevok od užívateľa Cony » 5. Novembra 2014, 09:56

Ahoj, som tu nova a toto je moja prva otazka, nakolko som doteraz neriesila ziaden problem s Firefoxom, fungoval ako mal.
Vcera som nasla v pravom dolnom rohu ponuku ako zrychlit Firefox a kedze sa mi zdal troska pomalsi, tak som klikla a firefox sa aktualizoval a nastavili sa povodne nastavenia, co mi super vyhovuje, lebo naozaj doslo k zrychleniu a vsetko ide ako ma. Jedina vec, co sa zmenila a neviem si s nou rady je, ze ked som klikla na aktivnu emailovu adresu na hocijakej stranke, ze chcem pisat mail, tak ma to hned hodilo do gamilu, kde mam schranku a mohla som zacat pisat spravu.

Mam vlastny eshop, kde som rovnakym sposobom komunikovala so zakaznikmi. Rovno z objednavkoveho formulara, klikom na ich mailovu adresu som sa dostala rovno do gamilu a mohla pisat. Od vcera vsak co prebehla obnova, tak mi vyhadzuje vzdy Outlook, co je pre mna nevyhovujuce a neviem sa nijak dostat naspat k nastaveniu, aby ma to hodilo rovno na gmail.
Mozno pisem troska polopaticky, ale nie som programator, ani nic podobne, tak sa ospravedlnujem, snad niekto pochopi, co potrebujem a viete mi aj pomoct.
Dost ma to zdrziava v praci, nakolko ked chcem zakaznikovi napisat spravu, musim si jeho mail prekopirovat do gmailu, ktory musim otvorit a az potom mozem zacat pisat. Dakujem vopred za rady.

Prevadzkovatel eshou mi povedal, ze to nie je chyba v nastaveniach eshopu, ale v prehliadaci, tak neviem...

Užívateľov profilový obrázok
Jacen
profesionál
profesionál
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 30. Novembra 2005, 11:01
Bydlisko: Komárno, Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pisanie emailu funguje inak

Príspevok od užívateľa Jacen » 5. Novembra 2014, 11:20

Možnosti -> Aplikácie

Obrázok

Do vyhľadávacieho riadku napíš mailto a vyber Použiť Gmail
Obrázok

Cony
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 5. Novembra 2014, 09:45

Re: Pisanie emailu funguje inak

Príspevok od užívateľa Cony » 5. Novembra 2014, 14:22

Velmi pekne dakujem, tu som to hladala a nenasla som :? . Idem vyskusat hned. :ilovefirefox:

Cony
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 5. Novembra 2014, 09:45

Re: Pisanie emailu funguje inak

Príspevok od užívateľa Cony » 5. Novembra 2014, 14:24

FUngujeeeeee! Dakujem krasne.

Napísať odpoveď