firefox 50.1 /nastavenie vyhladavania/ uprava

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
igor
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 6. Januára 2017, 21:22

firefox 50.1 /nastavenie vyhladavania/ uprava

Príspevok od užívateľa igor » 6. Januára 2017, 21:55

Dobry den. Pisem sem lebo som uz pochodil po roznych strankach /prevazne anglicke , ale stale som k nicomu nedospel. Ide o to ze doteraz som pouzival Firefox v.26 (velka spokojnost) avsak neviem co sa to deje s tymto svetom ,(s ludmi) ze to co funguje musia pokazit. Neviem na co to je dobre, ale budiz.., (napr sa my nechceli na niektorych strankach zobrazovat spravne obrazky, ci vobec..)

Takze som si nahodil najnovsiu verziu 50.1 , no Ponastavoval som si co sa dalo ,ale jedna vec ma dost pali.- a sice - vyhladavacie okienko - doteraz som si mohol pekne krasne upravovat co ,a ako som chcel, Firefox pouzival search.xml tusim do verzie 44 (aspon to so si vyhladal) a teraz pouziva nejake prihriate search.json.mozlz4 ,-co s tym ?! ked tam nieco zmenim ( cez txt) tak sa to vrati spät,ked znova zapnem FF. , chcem si upravit ten subor NASTALO a vymazat blbosti ako azet ,atlas, a pod. ,Cize chcem cistu listinu, v tom subore ,nielen vo firefoxe, ako sa to da editovat,/ upravit..?

skusal som ,avsak bezvysledne

https://www.google.sk/search?q=aaa&ie=u ... fs&start=0


ma niekto nejaky napad, ? A preco vzdy ked je nieco dobre a funkcne to musi vyrobca/tvorca pokazit/degradovat ,, Neviem ,ale tymto sposobom asi odidem od firefoxu, nasieranie ludi im ide velmi dobre.., preco skratka nemoze tvorca dat ponuku/na vyber co chcu ludia (lebo oni su zakaznici) a nie to co chce silou-mocou on.

za pomoc /pripadny navod vopred dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: firefox 50.1 /nastavenie vyhladavania/ uprava

Príspevok od užívateľa Ansambl » 7. Januára 2017, 07:57

Vypnúť to vo "Firefox - Nástroje - Možnosti - Vyhľadávanie" nefunguje:

Obrázok

igor
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 6. Januára 2017, 21:22

Re: firefox 50.1 /nastavenie vyhladavania/ uprava

Príspevok od užívateľa igor » 7. Januára 2017, 13:22

Ansambl -neviem co si my tym chcel naznacit, ale proste aj ked ich ,,akoze´´ odstranis (zo zoznamu) stale ich mozes vratit naspät (tie vyhladavacie moduly azet ,zoznam..) takto je to na nic proste ,potrebujem si to pekne upravit ako verziu .xml nastalo ! aby to FF neprepisoval..

igor
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 6. Januára 2017, 21:22

Re: firefox 50.1 /nastavenie vyhladavania/ uprava

Príspevok od užívateľa igor » 7. Januára 2017, 13:30

tu je aj pekny nazor od isteho uzivatela (mozila pekne s3re na ludi..)
http://blog.queze.net/post/2015/11/02/W ... -hijacking

(4 komentar)

Napísať odpoveď