SEO Optimalizácia v novom firefox

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
RetroGo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25. Januára 2018, 15:25

SEO Optimalizácia v novom firefox

Príspevok od užívateľa RetroGo » 25. Januára 2018, 15:30

Ahojte, tak trochu som po po akutalizacii, ktora prebehla asi mesiac dozadu rozcarovany. Venujem sa problematike seo optimalizacia a po poslednej velke aktualizacii firefox pri organickom vyhladavani inak zobrazuje vysledky vyhladavania ako google. Co to znamena, ako firefox moze zasahovat do algoritmu zobrazovania vysledkov? Stalo sa mi to asi na troch strankach, kde firefox a chrome mal odlisne vysledky. :shock:

mstanke
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 22. Septembra 2010, 15:54
Kontaktovať užívateľa:

Re: SEO Optimalizácia v novom firefox

Príspevok od užívateľa mstanke » 26. Januára 2018, 22:05

Firefox do výsledků zasahovat nemůže. Ale podle toho, co máte za prohlížeč, může jiné výsledky zobrazovat sám Google. Ať už přímo na základě použitého prohlížeče, nebo vás ještě nemá dobře vysledovaného v obou prohlížečích a výsledky vám jinak přizpůsobuje.

TomRoupec
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29. Januára 2019, 13:33

Re: SEO Optimalizácia v novom firefox

Príspevok od užívateľa TomRoupec » 29. Januára 2019, 13:42

Mě se taky pár let dozadu stalo něco podbného. A stránky se načítaly pomaleji nejen v Mozille ale i v Opeře. Byl jsem z toho celkem nešťastný, neboť ty rozdíly například oproti Chrome byly fakt markantní. Řešl jsem to i s agenturou https://seoprofy.cz/seo-optimalizace/ a ti mi doporučili ať počkám pár měsíců, neboť moje stránky byl poměrně nové. A za asi 4 měsíce se už stránky načítaly všude stejně rychle

Napísať odpoveď