nezobrazovanie hesiel v FF 58

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
erikbencik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Apríla 2009, 23:41

nezobrazovanie hesiel v FF 58

Príspevok od užívateľa erikbencik » 18. Februára 2018, 05:07

Chcel som si pozrieť po aktualizácii na FF 58 uložené heslá a nič, prázdna tabulka. Na stránkach kde som bol prihlásený, tam som aj zostal prihlásený, ale keď chcem nájsť v Možnosti/Súkromie a bezpečnosť/Uložené prihlasovacie údaje, tak nič.. prázdne. Skúsil som použiť Hlavné heslo, ale ani to nepomohlo. Chcel som teda exportovať heslá z Avastu (.cvs formát), ale rozšírenie Password exporter sa nedá nainštalovať. Stalo sa to ešte niekomu? Alebo, viete mi pomôcť? Ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: nezobrazovanie hesiel v FF 58

Príspevok od užívateľa Ansambl » 18. Februára 2018, 07:35

Určite si pravidelne zálohuješ dôležité údaje (celý profil) Firefoxu. Ja si pravidelne zálohujem tieto súbory z profilu:
C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\xxxxxxx.default - platí pre Windows 10
1. hesla:
- logins.json (signons.sqlite v starších verziach Firefoxu) a key3.db
2. prihlasovacie údaje:
- cookie.sqlite
3. Záložky:
- bookmarks-2018-03-28_xxxxxxxxx.jsonlz4 (číselný údaj 2018-03-28 = dátum, ktorý sa denne mení. Toto je z 28.03.2018)
- stará história a aj záložky sú v súbore places.sqlite

Takže sú to súbory logins.json , key3.db a cookie.sqlite

erikbencik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Apríla 2009, 23:41

Re: nezobrazovanie hesiel v FF 58

Príspevok od užívateľa erikbencik » 18. Februára 2018, 09:15

no sorry, to ani neviem či je po Slovensky. Aby bolo jasno, som na toto úplne antitalent. Myslím že som aj jeden čas mal niečo ako Backup Mozzzila alebo ako sa to volalo a potom sa mi zdalo že FF robí tie zálohy niekam sám...či? Mám jedine synchronizáciu pustenú, tie heslá mám všetky aj v mobile na FF, ale tam sa zobrazujú normálne. Aj som sa snažil nájsť tam niečo ako export, alebo synchro s FF v notebooku, ale neni tam nič také. Prepáč, že som v tomto trochu nechápavý. Ale dík za... radu..asi.

Užívateľov profilový obrázok
Ansambl
moderátor
moderátor
Príspevky: 664
Dátum registrácie: 10. Januára 2015, 14:55

Re: nezobrazovanie hesiel v FF 58

Príspevok od užívateľa Ansambl » 18. Februára 2018, 13:53

Dajte v celom počítači vyhľadať postupne súbory logins.json , key3.db a cookie.sqlite

Napísať odpoveď