trojsky kon

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
konig
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27. Marca 2006, 14:20

trojsky kon

Príspevok od užívateľa konig » 11. Decembra 2006, 18:26

Pri praci s Firefoxom, ako i SeaMonkey mi NOD vypisuje hlasenie:
http://i.mezicodec.net/a412/a571.php?m.-pozri obrazok. Ked ale pracu s s tymito prehliadacmi ukoncim a necham spravit hlbkovu kontrolu PC, nic nenajde. Rovnako nic nenajde ani SpyBot, AdAware a SpywareTerminator. Ked pracujem s Operou alebo Orcou, taketo hlasenie mi NOD nerobi. Kde je chyba?
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Užívateľov profilový obrázok
wladow
Webmajster Mozilla.sk
Webmajster Mozilla.sk
Príspevky: 1421
Dátum registrácie: 2. Októbra 2005, 20:22
Bydlisko:
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa wladow » 11. Decembra 2006, 18:59

Nič nenájde preto, lebo ti ho NOD nepustí na disk, kontroluje súbory už počas prenosu. Chodíš po nesprávnych stránkach ;)
:ilovefirefox:

konig
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27. Marca 2006, 14:20

Príspevok od užívateľa konig » 12. Decembra 2006, 08:25

Tak dik, ale to hlasenie mi vypisuje aj pri prezerani tejto stranky, aj akejkoľvek inej, zaručene čistej, dokonca aj na stranke Esetu... A ked tie iste prezeram Orcou ci Operou, nic antivir nehlasi.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 12. Decembra 2006, 09:33

Odporúčam kontrolu programom HijackThis a poradiť sa s výpisom z kontroly a popisom problému na Viry.cz fórum.
admin SME.sk

konig
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 27. Marca 2006, 14:20

Príspevok od užívateľa konig » 12. Decembra 2006, 15:55

Vdaka za radu, vyskusam. len mi nejde do hlavy, ze ked si tuto stranku pozeram firefoxom, je tam trojsky kon a ked ju pozriem Operou, nie je. To si neviem vysvetlit. Nemoze to byt sposobene tym, ze k internetu sa pripajam cez kablovy televizny rozvod? Kdesi som cital ze pri niektorych sposoboch pripojenia mozu antiviry hlasit prave nieco take. Neviem. len preco to potom nerobi aj v Mozille a dokonca aj Orca bezi bez problemov.

Zamknuté