Firefox 1.5 a modemove pripojenie

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
mstevlik

Firefox 1.5 a modemove pripojenie

Príspevok od užívateľa mstevlik » 29. Decembra 2005, 21:53

Hi all,
Da sa vo FF 1.5 nastavit nieco take ako v IE aby ked zisti ze nie som pripojeny na inet aby sa pokusil pripojit pomocou predvoleneho modemoveho/vytacaneho spojenia (ADSL)?
Nikde som to v nastaveniach nenasiel a nechce sa mi zakazdym klikat najpr na ikonku na pripojenie a potom spustit FF
Dakujem za odpovede

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 29. Decembra 2005, 23:34

Firefox tuto funkciu nema pokial viem, ale mozno ti aspon trochu pomozem ak to tak uz nemas spravene: Otvor si sietove pripojenia vo Windows, vyhladaj si tvoj modem, pravym tlacidlom mysky klikni na ten modem a vyber vlastnosti > moznosti > moznosti vytacania > odskrtni moznosti Zobrazit priebeh pocas vytacania, Pred vytocenim sa opytat na prihlasovacie informacie a Opytat sa na telefonne cislo, pokial toto vsetko odskrtnes a stlacis OK, budes sice musiet vzdy klikat na odkaz pripojenia na internet ale nebude sa na nic pytat a priamo ta pripoji. Nie je to najsexi riesenie, ale myslim ze aspon urychli pripajanie :wink:

Spikee
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 4. Októbra 2005, 20:32
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Spikee » 30. Decembra 2005, 20:39

2 Daniel_Medo
Ale čo keď náhodou klikne na odkaz?

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 2. Januára 2006, 21:16

nahodou? ja nahodou na odkazy neklikam ani po 5tom pive :wink: . Je to len doporucenie, nekazem mu aby to tak spravil.

Užívateľov profilový obrázok
gianny111
profesionál
profesionál
Príspevky: 362
Dátum registrácie: 3. Decembra 2005, 15:26
Bydlisko: Sp. Nová Ves / Nové Mesto n. V.

nahodou

Príspevok od užívateľa gianny111 » 3. Januára 2006, 05:36

Takou istou nahodou mozes kliknut aj na odkaz FF ci IE a hoc by si to zrejme spozoroval skor, nemyslim ze by to bolo az take kriticke. Ak mas strach z podivnych omylov, tak skus nechat moznost potvrdenia vytacania a snad tolko nahod uz nebude ani po pivach viacerych :D
Kto o sebe tvrdí že je objektívny, práve ním prestal byť.

Zamknuté