Nespustenie Firefoxu

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Majak
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 31. Marca 2007, 19:33

Nespustenie Firefoxu

Príspevok od užívateľa Majak » 31. Marca 2007, 19:38

Ked som sa dnes pokusal pustit firefox, po kliknuti na ikonu sa mi ukazal pracujuci kurzor ale nic sa nepustilo...dal som ctrl+alt+delete a v Aplikaciach nebol firefox, pozrel som si Procesy a tam vidim ze firefox pracuje. Tak som restartoval pc a nepomohlo. Preinstaloval som firefox a takisto to nepomohlo. Stale sa mi zobrazi iba v Procesoch a v skutocnosti nikde nieje.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 31. Marca 2007, 19:39

admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
ff
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 11:31
Kontaktovať užívateľa:

Re: Nespustenie Firefoxu

Príspevok od užívateľa ff » 18. Decembra 2008, 21:10

mam velmi podobny problem.
spustil som fx, pricom sa spustila instalacia aktualizacie fx. po doinstalovani sa mal spustit fx avsak ostal visiet v procesoch. po jeho zhodeni a znovu spusteni ostal visiet znova. s rovnakym vysledkom skoncilo spustenie nudzoveho rezimu a taktiez aj vyber profilu. nepomohlo vymazanie zlozky s profilom, preinstalovanie tiez nie. takisto nepomohlo postupovanie podla uvedeneho odkazu. skusil som stiahnut portable verziu a ta funguje. ked je tato spustena, ide spustit aj "norm" fx. OS mam win vista home premium sk sp1
tato vec sa mi stala aj s thunderbirdom a tiez po instalacii najnovsej aktualizacie

dzefo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18. Decembra 2008, 23:09

Re: Nespustenie Firefoxu

Príspevok od užívateľa dzefo » 18. Decembra 2008, 23:13

ani mne nejde spustit nic nepomaha ani vymazanie vsetkeho aj s registroch. po aktualizaacii sa mi to stalo tiez ako vam ja mam vistu 64 sp1 doteraz mi to islo..

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Nespustenie Firefoxu

Príspevok od užívateľa Mazarik » 19. Decembra 2008, 07:55

Skuste to s vypnutym antivirom, firewallom a pravami administratora.

Skafo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26. Decembra 2008, 22:12

Re: Nespustenie Firefoxu

Príspevok od užívateľa Skafo » 26. Decembra 2008, 22:17

Takze mne pomohlo az vypnutie firewallu. Pouzivam Eset smart security. Bez vypnuteho firewallu sa samozrejme neda fungovat, tak som hladal ako to spojazdnit aj so zapnutym firewallom, treba nastavit v Personal Firewall/Application modification detection, bud to treba vypnut alebo tam jednoducho pridat firefox.exe, dufam, ze niekto mal podobny problem a pomoze mu to.

dzefo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18. Decembra 2008, 23:09

Re: Nespustenie Firefoxu

Príspevok od užívateľa dzefo » 28. Decembra 2008, 20:05

ja som to vyriesil tak ze som firefox preinstaloval na verziu 3.1 beta a ta ide v pohode. inac aj ja mam eset smart security a firefox mi prestal ist na 2 pc dokonca naraz na viste aj na xp

Zamknuté