Firefox Portable chyba restartu

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Sai
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24. Júla 2007, 16:34

Firefox Portable chyba restartu

Príspevok od užívateľa Sai » 6. Augusta 2007, 15:06

Mam problem s firefoxom portable. Ked nainstalujem/odinstalujem alebu updatnem nejake rozsirenie a nasledne restartnem forefox. tak sa mi sice spusti ale nenacita stranky v nom zobrazene, zobrazuje status nacitavania ale stranky sa nenacitaju a ani sa neda s nim pracovat jedina moznost je kilnut proces v spravcovi uloh a nanovo spustit firefox.
Snazil som sa problem nejako diagnostikovat ale kedze je to portable verzia (ako spustit portable firefox v nudzovom rezime, ako vytvorit novy profil ?) tak jedina vec co som mohol urobit bolo zakazat vsetky rozsirenia a vyskusat tak nainstalovat co vsak nepomohlo

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 6. Augusta 2007, 16:37

Nepozorujem taký problém. Bude asi poškodené niečo v profile. Viac informácií zistím až po chvíli testovania. Neviem, či bude možné vytvoriť ďalšie profily, možno jedine skopírovať si niekam obsah podpriečinka profile a potom ho odstrániť, čím sa vytvorí vlastne profil nový. Skopírovať do neho potom bookmarks.html – záložky, signons2.txt a key3.db – heslá, formhistory.dat – položky formulárov, prípadne ďalšie súbory (ale už s rizikom, že sa tam vráti aj ten poškodený). Rozšírenia nainštalovať nanovo. Môžete to skúsiť alebo počkajte, kým na niečo prídem.
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 6. Augusta 2007, 17:08

Núdzový režim Firefoxu Portable ide takto:
Štart > Spustiť >

Kód: Vybrať všetko

X:\...\FirefoxPortable.exe -safe-mode
Pokiaľ ide o ten problém, napadli ma jediné súbory, ktoré by za to mohli: extensions.rdf, extensions.ini a extensions.cache (v profile). Môžete si ich niekam skopírovať (pre istotu) a potom ich z profilu odstrániť, nech si vytvorí nové.
Ak to nepomôže, tak odporúčam ten nový profil.
admin SME.sk

Sai
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24. Júla 2007, 16:34

Príspevok od užívateľa Sai » 7. Augusta 2007, 08:49

Tak som ich vymazal z profilu a zatial sa zda ze to funguje. Pokusne som nainstaloval a odunstaloval 4 rozsienia a prebehlo to bez problemov.
Vdaka

Zamknuté