Pomale stahovanie suborov a nacitavanie stranok

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
cd4
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20. Septembra 2007, 15:42

Pomale stahovanie suborov a nacitavanie stranok

Príspevok od užívateľa cd4 » 20. Septembra 2007, 16:19

Nevie mi niekto poradit v IE 6 mi stahuje subory 1 MB za sekundu ale vo Firefoxe len od 10 KB az 100 KB nikdy viac neviem ci nemam nieco inak nastavit a tiez mi pomaly nacitava stranky

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 20. Septembra 2007, 16:23

Skontrolujte si vo Firefoxe nastavenie pripojenia:
Nástroje > Možnosti > Pokročilé > Sieť > Nastavenia
Ak je správne, tak to môže byť aj nejakým "obmedzovačom" rýchlosti – už to tu raz bolo: v tejto téme nakoniec chlapík prišiel na to, že si to sám obmedzoval programom NetLimiter.
admin SME.sk

frantisek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 15. Novembra 2007, 22:05

Príspevok od užívateľa frantisek » 12. Decembra 2007, 21:08

Aj mne to velmi pomaly stahuje, a pritom som tahal pre dvomi dnami a bolo to OK. Cim to moze byt? Nemam ziaden program ktory by bol za to zodpovedny a stahovat rychlostou 15 KB/s je naozaj o nicom, ked bezne je to cez 200 KB/s. pritom som nemenil ziadne nastavenia a ani som sa v nicom nehrabal, akurat vcera sa mi nechcel rozbehat prehliadac (po prvykrat). Tu su tie odkazy a ten server neobmedzuje v d. rychlosti: download:

– adresy odstránené –

Pozn. admina:
Adresy som musel odstrániť. Na účely testovania rýchlosti nie sú potrebné, existujú predsa rôzne merače rýchlosti, napríklad Speedtest.net.
SlovakSoft

frantisek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 15. Novembra 2007, 22:05

Príspevok od užívateľa frantisek » 12. Decembra 2007, 21:19

Prepacte, nechcel som to tu rozsirovat, ale na speedmetri mam download v poriadku, a tiez viem, ze ten server nema (nemava) problemy, resp. neomedzuje down. takze neviem kde mam hladat chybu.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 12. Decembra 2007, 21:24

V poriadku, musel som linky odstrániť. Nemôžem tu nechať linky na archívy, v ktorých neviem čo je, navyše na Rapidshare, kde sa zadarmo musí čakať.
Nie je problém vyskúšať hocijaký iný download z iných webov, trebárs aj nejaký inštalačný balík z Mozilla.sk. Ak bude rýchlosť preberania cez Firefox (teda nie nejaký download manažér) normálna, budete vedieť, že netreba hľadať chybu vo Firefoxe.
admin SME.sk

Zamknuté