Firefox - Korporatne pouzitie

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Fifteen
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18. Januára 2006, 18:03
Kontaktovať užívateľa:

Firefox - Korporatne pouzitie

Príspevok od užívateľa Fifteen » 18. Januára 2006, 18:06

ma niekto skusenosti s firemnym pouzitim firefoxu? ak ano vytvarali ste vlastny instalacny balik? existuje nieco na obmedzenie nastaveni firefoxu pre uzivatelov (win 2003 server + citrix metaframe XP - cca 50 userov)? pripadne nejake ine tipy. skusal som guglit ale nejako sa neviem dopatrat ci take nieco niekto uz skusal. tiez som preliezol toto forum ale nic podobneho tu este nikto neriesil.
"Have you Grokked Your SYSADMIN today?"

Mail Server Gimp, Script Monkey, Tech Support Lackey, Random PC Guru, IT Ninja, Webmonster, DB Wizard, PBX Pro, Spamslayer, Network Traffic Cop, Lart Wielder, 42.

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Firefox - Korporatne pouzitie

Príspevok od užívateľa Gohom » 18. Januára 2006, 19:11

Fifteen napísal:ma niekto skusenosti s firemnym pouzitim firefoxu? ak ano vytvarali ste vlastny instalacny balik? existuje nieco na obmedzenie nastaveni firefoxu pre uzivatelov (win 2003 server + citrix metaframe XP - cca 50 userov)? pripadne nejake ine tipy. skusal som guglit ale nejako sa neviem dopatrat ci take nieco niekto uz skusal. tiez som preliezol toto forum ale nic podobneho tu este nikto neriesil.
Podobný problém bol riešený na českom fóre http://forum.czilla.cz/, ale viem že tam, boli nejaké problémy
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Neregistrovaný

Re: Firefox - Korporatne pouzitie

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 19. Januára 2006, 14:59

Gohom napísal:
Fifteen napísal:ma niekto skusenosti s firemnym pouzitim firefoxu? ak ano vytvarali ste vlastny instalacny balik? existuje nieco na obmedzenie nastaveni firefoxu pre uzivatelov (win 2003 server + citrix metaframe XP - cca 50 userov)? pripadne nejake ine tipy. skusal som guglit ale nejako sa neviem dopatrat ci take nieco niekto uz skusal. tiez som preliezol toto forum ale nic podobneho tu este nikto neriesil.
Podobný problém bol riešený na českom fóre http://forum.czilla.cz/, ale viem že tam, boli nejaké problémy
dikes kuknem

Zamknuté