problem s panelom so zalozkami

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
dusky

problem s panelom so zalozkami

Príspevok od užívateľa dusky » 24. Januára 2006, 19:59

na panel zalozkami si pretiahnem ikony rozsireni, vsetko je vpoho, ale ked vypnem a znovu zapnem firefox tak sa mi tam tie ikony neukazu
pred tym ako som formatoval komp to fungovalo v poho, nefunguje ani mouse gestures, co predtym slo. kde moze byt problem?
myslim ze problem nebude medzi klavesnicou a mojou stolickou :D

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 24. Januára 2006, 20:31

Najprv sa opytam, co si myslel tym "na panel zalozkami si pretiahnem ikony rozsireni" - asi pomenuvas veci nejak inak a potom sa neda pochopit, co vlastne robis.
admin SME.sk

dusky

Príspevok od užívateľa dusky » 25. Januára 2006, 10:45

dam si -zobrazit-panel s nastrojmi-prisposobit- a odtial si pretiahnem ikony na listu ktora sa vola panel so zalozkami, to je ta lista pod listou (dopredu- dozadu- obnovit...) lepsie to vysvetlit uz neviem

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 25. Januára 2006, 10:57

To staci, uz sa da pochopit, co robis. Takze polozky, ktore su k dispozicii pre panel nastrojov (nie ikony rozsireni, hoci to mozu byt aj polozky, ktore tam dodali rozsirenia...) pretiahnes na panel so zalozkami. Vid obrazok:

Obrázok

A po restarte FX ich tam nemas. Takze mne to funguje, ostali tam. Tu ma napada zatial jedna vec a to je konflikt s nejakou nainstalovanou a pouzivanou temou (naposledy, ked mi odtial mizli polozky, bolo to temou). Skus inu temu, pripadne len tu predvolenu. Ak to nepomoze, este porozmyslame.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 25. Januára 2006, 11:10

dusky: skus si vytvorit novy profil vo firefoxe: klikni na odkaz firefoxu na
ploche pravym tlacidlom mysky > vlastnosti > otvori sa ti toto okno, za firefox napis -p tak ako to je na obrazku, klikni na Pouzit,
Obrázok

(zatvor vsetky otvorene okna Firefoxu) otvor Firefox, zobrazi sa ti okno ako je na obrazku,
Obrázok
vytvor si novy profil, oznac si ten profil a spusti firefox, vyskusaj ci ti to pojde, ak nie, skus odinstalovavat rozsirenia po jednom a skusat ak ani tak nie, tak budes musiet preinstalovat Firefox a odstranit vsetky adresare vratane C:\Documents and Settings\MomentalnePrihlasenyUzivatel\Application Data\Mozilla\Firefox

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 25. Januára 2006, 11:18

Jasne, moze skusit aj iny profil, inak to som vazne zvedavy, lebo ja mam 80 rozsireni a bez takeho konfliktu :-) Ale dobry napad dat ludom navod na vytvorenie noveho profilu, ostava uz len dodat, ze ak nahodou nema na ploche odkaz, tak si moze vytvorit aj novy (kliknut pravym na plochu a dat Novy > Odkaz a zadat tam tu cestu. K nej este dodam, ze ak uz mas vytvorenych viac profilov, tak si mozes na kazdy jeden z nich urobit priamy odkaz:

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -P Nazovprofilu

(za tym P este medzeru a nazov toho profilu). Tak si mozu viaceri pouzivatelia pocitaca spustat svoje vlastne profily Firefoxu.
admin SME.sk

dusky

Príspevok od užívateľa dusky » 25. Januára 2006, 11:21

ok dakujem za rady idem vyskusat

Zamknuté