Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
kiwibibo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20. Novembra 2007, 23:16
Kontaktovať užívateľa:

Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Príspevok od užívateľa kiwibibo » 28. Januára 2008, 23:37

Dobry den. Pouzivam Firefox 2.0.0.11. Doplnky tieto: IE Tab, Slovniky slovenskeho pravopisu, Talkback, DOM Inspector, FoxClocks a najnovsie aj Undo Closed Tabs Button.
PROBLEM: Ked som obcas omylom zatvoril kartu a chcel som ju obnovit, stacilo pravym kliknut na panel kariet a kliknut na tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu".
Teraz tam toto tlacidlo uz nie je. Skusal som teda hladat nejake riesenie... Nainstaloval som si teda doplnok Undo Closed Tabs Button. Ked vsak na toto "button" kliknem, tak ani tam sa ziadne stranky nezobrazia.
Prikladam aj screenshoty. Neviete ako tento problem s obnovenim zatvorenych kariet vyriesit? Dakujem za odpoved

Obrázok

Obrázok

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 28. Januára 2008, 23:39

Tak tu je samozrejme podozrivé to rozšírenie Undo Closed Tabs Button. Možno tú položku skrylo, keďže predpokladám, že ono pridáva na panel nejaké svoje tlačidlo pre túto funkciu. Takže ak zatvoríte nejakú kartu, tak pod tým tlačidlom nepribudne nejaká položka?
admin SME.sk

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 28. Januára 2008, 23:47

Nainštaloval som si ho do čistého profilu a funguje dobre. Buď mám zatvorenú kartu uvedenú pod tým tlačidlom na paneli alebo kontextová ponuka kdekoľvek na stránke (Otvoriť naposledy zatvorenú kartu).
admin SME.sk

kiwibibo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20. Novembra 2007, 23:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Príspevok od užívateľa kiwibibo » 29. Januára 2008, 14:35

Nie, ziadna polozka ani po zatvoreni nejakej karty pod tym tlacidlom nepribudne, neviem co stym je.
Na stranke ked hocikde kliknem pravym, sice sa zobrazi kontextova ponuka kde je tlacidlo Otvoriť naposledy zatvorenú kartu, ale po kliknuti nan sa nic nestane.

Obrázok

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 29. Januára 2008, 19:33

Hm, neviem – vyzerá to ako keď je tá funkcia celkovo prekonfigurovaná. Len neviem presne, čo a kde. Túto funkciu v bežnom profile vôbec nepoužívam. Skúste pre začiatok toto:
Do panela s adresou zadať about:config a Enter, vyhľadať reťazec sess. Prikladám obrázok predvolieb, ako ich tam mám.
admin SME.sk

kiwibibo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 20. Novembra 2007, 23:16
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Príspevok od užívateľa kiwibibo » 29. Januára 2008, 21:50

SlovakSoft napísal:Hm, neviem – vyzerá to ako keď je tá funkcia celkovo prekonfigurovaná. Len neviem presne, čo a kde. Túto funkciu v bežnom profile vôbec nepoužívam. Skúste pre začiatok toto:
Do panela s adresou zadať about:config a Enter, vyhľadať reťazec sess. Prikladám obrázok predvolieb, ako ich tam mám.
ďakujem moc, mal som to fakt pomenene v tom about:config. tri hodnoty som si musel zmenit. teraz to uz funguje. dik :wink:

symbio1
mierne pokročilý
mierne pokročilý
Príspevky: 117
Dátum registrácie: 9. Marca 2007, 20:40
Bydlisko: Poprad
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zmizlo tlacidlo "Späť - Zavrieť kartu"

Príspevok od užívateľa symbio1 » 30. Mája 2014, 12:56

SlovakSoft napísal:Hm, neviem – vyzerá to ako keď je tá funkcia celkovo prekonfigurovaná. Len neviem presne, čo a kde. Túto funkciu v bežnom profile vôbec nepoužívam. Skúste pre začiatok toto:
Do panela s adresou zadať about:config a Enter, vyhľadať reťazec sess. Prikladám obrázok predvolieb, ako ich tam mám.
aj mne sa stava podobne, ze zatvorim kartu, ktoru potom chcem opat otvorit a neviem ako...

Napísať odpoveď