obrázky vo firefoxe

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
jakub
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 2. Februára 2008, 15:34

obrázky vo firefoxe

Príspevok od užívateľa jakub » 18. Februára 2008, 18:02

prosim vas, mám problém, synátor,alebo dcéra (nechcu sa priznat) niečo dorobili a firefox mi zobrazuje obrázky na stránkach rozmazane, roztiahnuto,, neprirodzene, nekvalitne - text je ako tak v poriadku, len obrázky, a je jedno ktoré su úplne ako keby rozmazané, dosť to dráždi zrak a pôsobí nepekne. Takisto pri niektorých stránkach som si všimol, že obrázok, ide mimo rámec okna, karty,stránky,,,,doposiaľ mi toto nerobilo- vie mi niekto poradiť, kde a čo nastaviť, aby to bolo v pôvodnom stave kým s tým nerobili decká niečo ? :-))

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: obrázky vo firefoxe

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 18. Februára 2008, 18:06

Sú tam nainštalované nejaké rozšírenia? Nástroje > Doplnky
Ak je tam napríklad Image Zoom, zakážte ho a reštartujte Firefox.
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: obrázky vo firefoxe

Príspevok od užívateľa PeePay » 18. Februára 2008, 21:48

k identifikacii problemu by pomohol aj screenshot (obrazok), ze co to presne robi.

stlacit na klavesnici Print Screen (alebo PrtScrn), tym sa odfoti obrazovka, potom vlozit trebars do windowsackeho kreslenia, ulozit (nie ako typ bmp - ten je prilis velky) a vlozit ako prilohu sem
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

ondrej78
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 5. Mája 2007, 11:29

Re: obrázky vo firefoxe

Príspevok od užívateľa ondrej78 » 20. Februára 2008, 16:01

mne to robil prave image zoom. nedokazal som to opravit a tak som ho zakazal. po nacitani vsetkych obrazkov na stranke sa naraz zmensili. vsetko vyzeralo divne a strasne zatazovalo pocitac.

Silas1989
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19. Marca 2008, 13:52

Re: obrázky vo firefoxe

Príspevok od užívateľa Silas1989 » 19. Marca 2008, 14:35

No mám nejaký podobný problém... Tiež mi nezobrazuje obrázky tak ako má... ako keby boli v nižšej kvalite, neviem prečo to začalo robiť. nič som neinštaloval v poslednej dobe. Keď ale stlačím ctrl+f5, alebo shift+a/r tak sa to dočasne napraví ale ako náhle prehodím stránko je to znova celé na nič... vie niekto pomôcť?


Pozn.moderátora:
Odstránený duplicitný príspevok.
PeePay

Zamknuté