Firefox padne pri novom okne

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Sugyi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 20:28

Firefox padne pri novom okne

Príspevok od užívateľa Sugyi » 19. Februára 2008, 13:22

Dobry den,
mam taky zaujimavy problem s Firefoxom. Asi pred mesiacom mi zacal padat pri otvoreni nejakeho noveho okna pri kliku na odkaz. Prejavuje sa to napr. ked prezeram nejaku galeriu obrazkov a kliknem na nejaky a mas sa otvorit nove okno, kvazi ako keby vyskakovacie so zvacsenym obrazkom. Ako som prezeral forum casto sa tu spomina stranka pokec.sk, tam sa mi to tiez stane ked kliknem na tzv. RP a otvori s ami okno, Firefox proste padne. Skusal som uz preinstalaciu, uplne celkovu, ze som vsetko vymazal ako je to pisane v prirucke Ako... Dalej som vo fore nic podobne nenasiel. Vie niekto kde by mohol byt problem?
Dakujem za kazdu radu popripade nasmerovanie kde riesenie problemu hladat.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Firefox padne pri novom okne

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 19. Februára 2008, 13:51

Takže to padá na javaskriptových oknách. Nie je tam žiadne chybové hlásenie? V čistom profile to robí tiež, ak som pochopil správne. Náhodou nejaký externý program na blokovanie webového obsahu?
admin SME.sk

Sugyi
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17. Februára 2008, 20:28

Re: Firefox padne pri novom okne

Príspevok od užívateľa Sugyi » 19. Februára 2008, 15:59

Chybove hlasenie ziadne, iba vyhodi okno ci chcem odoslat Microsoftu ten logovy subor ci co. To ked padne hociaky program v XP. Ano, pri uplne cistom profile. Program na blokovanie obsahu webu nemam, iba NOD, ten som skusil teraz vypnut a stale to pada.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Firefox padne pri novom okne

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 19. Februára 2008, 16:13

Keďže sme vylúčili také tie veci priamo spojené s Firefoxom, tak mi ostáva už len toto:
Je tam síce NOD, ale sú také prípady pádov aplikácie pri nákaze počítača. Ďalej ešte môže ísť o ovládače grafiky a pamäť RAM.
Môžete pozrieť Firefox crashes, tá posledná časť. Možno by sa dalo niečo vyčítať z toho denníka udalostí systému (úplne posledná odrážka).
admin SME.sk

Zamknuté