Firefox mi restartuje PC

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
valdan
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27. Februára 2008, 09:51

Firefox mi restartuje PC

Príspevok od užívateľa valdan » 27. Februára 2008, 09:54

ver.2.0.0.12 : Sporadicky (čím ďalej častejšie) mi po spustení Firefoxu (po niekoľkých sekundách) zahlási chybu aplikácie a keď kliknem na zavrieť, tak mi reštartne PC. Skúsil som preinštalovať Firefox, skúsil som nainštalovať aj staršiu verziu - nepomohlo. V priebehu dvoch dní mi dvaja známi, nezávisle od seba, volali s rovnakým problémom. Viete niekto niečo o tom?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Re: Firefox mi restartuje PC

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 27. Februára 2008, 10:49

Málo informácií, niet sa čoho chytiť. Hodila by sa snímka, prípadne ak sa dá z toho vytiahnuť nejaký záznam (alebo záznam z denníka udalostí systému). Zväčša to má na svedomí zásuvný modul (napr. flash) a niekedy aj vírus/spyware. Ak sa to stane, bolo by dobré kvôli tomu zásuvnému modulu zapamätať si, na akej stránke to bolo.
Preinštalovanie programových súborov Firefoxu je takmer iste zbytočné. Buď je to v profile alebo mimo samotného Firefoxu (ale súvisiace s ním - napr. zásuvné moduly).
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Firefox mi restartuje PC

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 27. Februára 2008, 18:53

je mozne zistit co vy a vasi dvaja znami maju spolocne a mozno sa tym zisti pricina?
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

Zamknuté