Adblock plus- obrovský problém

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Adblock plus- obrovský problém

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 15. Marca 2008, 12:58

Mám problém. Adblock mi včera blokoval logo na 1 fóre, tak som to dal niekde v nastaveniach adblocku povoliť, a odvtedy mi niektoré reklamy- na pcforum.sk, phpbb3.sk, hojko.com a pod. zobrazuje, aj keď ich ustavične pridávam do toho zoznamu tých filtrov. Skúšal som Adblock preinštalovať a furt mám tie isté nastavenia adblocku. Skúšal som aj zmazať adblock.jar, abdlock.js a nsAdblock.js a nainštalovať ešte raz a furt to isté :(

POMOOC

Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Re: Adblock plus- obrovský problém

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 15. Marca 2008, 12:59

Teda by som sa chcel opýtať, ako "resetnem" zoznam tých filtrov na pôv.hodnoty. (pardon za double post)

wiktor01
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 2. Februára 2006, 21:27
Kontaktovať užívateľa:

Re: Adblock plus- obrovský problém

Príspevok od užívateľa wiktor01 » 15. Marca 2008, 15:00

najlepsie bude,ked si v Adblocku vyhodis vsetky filtre reklam z tych stranok a spravis si ich znova

Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Re: Adblock plus- obrovský problém

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 15. Marca 2008, 15:22

Nakoniec som vyexportoval filtre v novom profile s fungujúcim Adblock+ a importoval do nového. Dik za ochotu.

Bombo
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14. Marca 2008, 22:48

Re: Adblock plus- obrovský problém

Príspevok od užívateľa Bombo » 15. Marca 2008, 20:45

Asi myslis Google Adsense :wink: No tie reklamy sa furt menia, cize ty by si ich mohol blokovat donekonecna :idea: Preto si treba pozriet cast, ktora sa nemeni. zda sa mi, ze vsetky adsense reklamy zacinaju pagead2.googlesindication.com/nekonecnykodxyzabc123 ..Takze filter pre tieto reklamy je :idea: ze si das do adblocku *googlesindication* a mas vybavene :ilovefirefox:

Zamknuté