quicktime

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
krto

quicktime

Príspevok od užívateľa krto » 29. Januára 2006, 21:19

Neviete mi poradit? Firefox mi nezobrazuje na strankach videa a animacie podporovane quictime-om. Zobrazi sa mi len logo quicktime. Skusal som ho nainstalovat znovu (quictime) ale mic.

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 31. Januára 2006, 01:28

v adresnom riadku (Umiestnenie) vo Firefoxe napis about:plugins a odENTERuj, pokial tam nenajdes QuickTime Plug-in, subory: npqtplugin5.dll, npqtplugin4.dll, npqtplugin3.dll, npqtplugin2.dll, npqtplugin.dll, v tom pripade plugin nemas spravne nainstalovany, (pamataj musis tam mat vsetkych 5 suborov, cize v about:plugins musis mat 5 poloziek QuickTime Plug-in)
popripade sem napis ci pouzivas original kodek alebo akykolvek iny a jeho verziu

pokial tam tieto subory mas, problem je niekde inde, napis sem stranku, kde su tie videa, ktore ti nejdu.

krto

Príspevok od užívateľa krto » 31. Januára 2006, 11:39

mam tam dokonca 9 poloziek od npqtplugin.dll az po npqtplugin9.dll. Mam nainstalovany QuickTime Plug-in 6.5.1. Stranka na ktorej mi to nefunguje napr. http://v3.radiofg.com/undergroundfg/?page=UFG_live. Dik moc.

Užívateľov profilový obrázok
andreios
návštevník
návštevník
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 20. Marca 2005, 23:57
Bydlisko: krásne Slovensko
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa andreios » 31. Januára 2006, 15:03

Ale tam nie je nič, čo by mal spúšťať Quicktime plugin (aspoň podľa mňa, nie som extra odborník). Klikneš na "Ecouté le live" a potom na jeden z tých malých obrázočkov - winamp, wmp, realplayer alebo iTunes - v prvom a poslednom prípade Ti to vyhodí playlist, ktorý si otvoríš externým programom (ja napr. winampom).
andreios
www.grkat.net - nová adresa

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 31. Januára 2006, 15:32

mne tam vyhodi velke okno guicktime pod nim dalsie a potom mm dalsie menu. To su asi neake animacie na stranke alebo nieco take. Neda sa tu neako vlozit obrazok,ukazal by som co sa mi zobrazuje? [/url]

Spikee
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 4. Októbra 2005, 20:32
Bydlisko: Kosice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Spikee » 31. Januára 2006, 15:37

Obrázok musí byť na nejakej stránke a potom ho vieš vložiť.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 31. Januára 2006, 15:48

Na tej stranke vidim z medii len obrazky a SWF flash. To nema nic s QuickTime, potrebujes Macromedia Flash. Ten mas nainstalovany? Co mas v Nastroje > Moznosti > Stahovanie > Zobrazit a upravit akcie > SWF Otvorit cim? Lebo tam su fakt len GIF a SWF.
Co vidis napriklad tu? (chvilu trva, kym sa to nacita)
http://www.apple.com/trailers/magnolia/bubble/trailer/
admin SME.sk

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 31. Januára 2006, 16:38

mam tam len velke okno z logom guicktime a pod nim ten text. A v moznostiach pri SWF mam otvorit pomocou Shockwave Flash. Mam nainstalovany Shockwave Flash 8.0 r22.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 31. Januára 2006, 16:43

Dobre, ak teda ti nejdu videa ani z QuickTime stranky, stiahni a nainstaluj novsi QuickTime 7 (ty mas nieco starsie), tento:
http://www.apple.com/quicktime/download/win.html
admin SME.sk

krto

Príspevok od užívateľa krto » 31. Januára 2006, 17:30

skusim. zatial dakujem uvidim ci to pomoze

krto

Príspevok od užívateľa krto » 31. Januára 2006, 17:40

Ked som nainstaloval novsi quicktime tak uz mi ide stranka co mi dal slovaksoft,ale stal mi nejde ta prva ktoru som tam dal ja. Teraz tam mam novsie logo qicktime-u a v strede loga je otaznik.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 31. Januára 2006, 17:56

Problem je ten, ze na tej stranke, ktoru nam ukazujes, nie su ziadne videa. Je tam len hudba, ktoru si mozes otvorit bud Winampom, WMP, RealPlayerom alebo iTunes. Inak je ta stranka v kazdom prehliadaci ina, schvalne si ju skus pozriet aj v IE aj v Opere. Preco tam mas logo QuickTime... Nejake ine pridruzenie suborov alebo co.

EDIT: Aj ked teda vlastne iTunes patri ku QuickTime, v kazdom pripade nevidim dovod otvarat to tym.
admin SME.sk

krto

Príspevok od užívateľa krto » 1. Februára 2006, 21:36

toto by malo byt video a tak isto sa mi zobrazuje len logo. http://www.heartagram.cz/

krto

Príspevok od užívateľa krto » 1. Februára 2006, 21:38

je tam odkaz na HIM živě v Detroitu.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 1. Februára 2006, 21:42

Tak to mi ide, ale to nie je pre QuickTime! Je tam flash pre Macromedia. Pozri si ako som ti pisal predtym, co mas priradene k SWF suborom.
admin SME.sk

Zamknuté