Filtrovaná webová stránka.

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Taurus
návštevník
návštevník
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 29. Decembra 2005, 12:00

Filtrovaná webová stránka.

Príspevok od užívateľa Taurus » 1. Februára 2006, 12:12

Zdravím!
Dnes, ako aj po iné dni som si pustil Firefox a začal som si prezerať web.stránky cez záložky, že čo je nové na týchto stránkach. Medzi iným som zašiel aj na Bleskovky, pozrieť na naše dievčatá, ale nebolo tam nič, tak som klikol na záložku Žive.sk a...tu nastal problém! Stránka sa mi síce ceľkom otvorila, ale zrazu zmizla a objavila sa karta - Filtrovaná webová stránka: Webová stránka, ktorú ste otvorili, bola filtrovaná, pretože obsahuje nevhodný materiál. Ďalšie informácie prosím hľadajte u správcu systému.
Paradox je v tom, že predtým som pozeral erotiku a nič nebolo filtrované, a keď som otvoril Živé.sk, tak už to filtruje, lebo je tam nevhodný material! Čo už na Živé.sk môže byť nevhodné pre deti, doteraz neviem. Včera to ešte išlo bez problémov, tak ako aj po iné dni predtým a v nastaveniach som nič nemenil, takže neviem čo sa stalo, že kde môže byť problém. Zatiaľ mi to robí len pri tejto stránke!
Poraďte, keď môžete, stalo sa mi to po prvý raz. Dík!

Taurus.javascript:emoticon(':roll:')
Rolling Eyes

Užívateľov profilový obrázok
Daniel_Medo
moderátor
moderátor
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 12:38
Bydlisko: pri PC
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Daniel_Medo » 1. Februára 2006, 12:31

Taurus: vyzera to tak ze na vine nie je Firefox, ale tvoj poskytovatel, pokial si v robote tak by som sa necudoval keby ti admin blokoval niektore stranky, takysto ked si doma, mozno ti poskytovatel blokuje pristup k urcitym strankam, tazko povedat, nic blizsie si nenapisal, skus to trochu rozpisat, hod sem screenshot atd. Osobne sa mi toto este nikdy nestalo.

Uprava: Je mozne ze mas nainstalovane nejake rozsirenie, napr. BlockXXX https://addons.mozilla.org/extensions/m ... php?id=226

pozri si tento odkaz http://kb.mozillazine.org/Parental_controls je tam pisane po anglicky ale su tam dalsie riesenia co ti moze blokovat stranky
Naposledy upravil/-a Daniel_Medo v 1. Februára 2006, 12:39, upravené celkom 1 krát.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 1. Februára 2006, 12:35

To, co popisujes, presne robi rozsirenie, ktore som lokalizoval do slovenciny - ProCon. Nezabudol si nahodou, ze si ho nainstaloval? Alebo ti ho nainstaloval niekto iny...
admin SME.sk

Neregistrovaný

Filtrovaná webová stránka.

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 1. Februára 2006, 12:57

Poskytovateľ to nemohol byť, lebo som Živé.sk otvoril v Opere a tam to išlo bez problémov.
Zakázal som to rozšírenie ProCon, ako mi poradil SlovakSoft, reštartoval som Firefox, a už je to v poriadku!! Ďekuji Vážený pane!

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 1. Februára 2006, 13:06

Teraz neviem, ci som pomohol tebe spomenut si, ked si zabudol na to nainstalovane rozsirenie, alebo mi pride vynadat tvoj zamestnavatel, ze som to prezradil. A celkom by ma to zaujimalo ;-)
Inak sa ProCon-u proste nepacilo nejake slovo na Zive.sk (ma svoju databazu slov), da sa to vsetko v nom nastavit a upravit.
admin SME.sk

Neregistrovaný

Príspevok od užívateľa Neregistrovaný » 1. Februára 2006, 13:15

Klídek, žiadny zamestnávateľ nedojde, som doma za svojim PC a inštaloval som to pri posledných nových rozšíreniach, priznám sa vtedy som aj trochu zaváhal, či to nainštalovať alebo nie, nakoniec som to ale nainštaloval, tú aktualizáciu, lebo pred tým som to nemal. Nevadí, PCčlovek sa učí celý život, no nie?! Dík!
Taurus.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 1. Februára 2006, 13:24

Je to dobre na deti, tak do 12 rokov - starsi uz si to obide ;-)
admin SME.sk

Zamknuté