prihlasenie sa na stranky

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Matej

prihlasenie sa na stranky

Príspevok od užívateľa Matej » 2. Februára 2006, 13:09

Ahojte, za posledne 3 dni sa mi vyskytol takyto problem.Ak sa chcem prihlasit na akukolvek stranku napr. Orangeportal, Fotoaparat.cz kde treba vyplniť meno a heslo - Mozilla ma neprihlasi.Nenapise ziadnu hlasku, iba sa zobrazi ze zaregistrujte sa. Pritom ak pouzijem iny prehliadac napr. Opera, Explorer vsade sa dostanem. Takisto som preinstaloval Mozillu. Vie mi niekto poradit?

Dakujem

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 2. Februára 2006, 14:04

Pihlasenie mi funguje normalne, ale chcem sa len vyjadrit k tomu preinstalovaniu... To ti nepomoze, pretoze vsetky tvoje nastavenia ostavaju v priecinku s profilom C:\Documents and Settings\uzivatel\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\xxxxxx. Mal by si to skusit v novom profile. Navod na vytvorenie noveho profilu dal Dano Medo:
http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?p ... ight=#1121
admin SME.sk

matej

prihlasenie sa na stranky

Príspevok od užívateľa matej » 2. Februára 2006, 14:16

Dakujem pekne.Urobil som si novy profil a funguje to ako ma. Dik. Matej

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 2. Februára 2006, 14:20

Teraz uz len, aby si to mal lahsie, skopiruj si z toho povodneho profilu do noveho aspon zalozky (bookmarks.html), pripadne aj ine veci (hesla atd.) Na taketo zalohovanie a potom import treba pouzit napriklad program MozBackup alebo aspon moje oblubene rozsirenie Bookmark Backup - napriek svojmu nazvu uklada aj vselico ine a robi to automaticky pri kazdom zatvoreni Firefoxu.
admin SME.sk

Zamknuté