Prosba o pomoc s niekolkymi problemami.

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Emir
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27. Októbra 2006, 00:11

Prosba o pomoc s niekolkymi problemami.

Príspevok od užívateľa Emir » 30. Júna 2008, 12:07

Dobry den,
chcel by som poprosit skusenejsich uzivatelov o pomoc s niekolkymi problemami, ktore sa mi objavili pri prechode na FX 3 /OS - win Vista/:
1. V e-mail hlasici v toolbare mam prednastavene sledovanie posty. Bez problemov mi ukaze prichod novej posty, ale ked kliknem na cislo /oznamujuce pocet novych emailov/ neurobi sa nic, pricom je nastavene otvorenie v predvolenom email klientovi /MS Outlook/, v FX 2 to fungovalo bez problemov.
2. Ako zmenim poradie list, ktore mam nainstalovane ako doplnky? Neviem ich totiz medzi sebou "poprehadzovat" tak, aby vyhovovali mojim potrebam.
3. Ako urobim viacriadkove usporiadanie v paneli zaloziek? V FX 2 to opat nebol problem, aj ked som uz cital nazory, ze v FX 3 to nejde... ale co ked :)

Vopred vdaka za kazdu pomoc... :ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Prosba o pomoc s niekolkymi problemami.

Príspevok od užívateľa Mazarik » 30. Júna 2008, 16:29

1. hlasic emailu - ake myslite konkretne rozsirenie?
2. pravym mysitkom na listu, tam sa daju zapina a vypinat listy, posledna volba je uprava ikoniek na liste
3. nainstalujte si Tab mix Plus, bohuzial je to iba vyvojova verzia, ktora nemusi este fungovat spravne http://tmp.garyr.net/forum/viewtopic.php?t=7031

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prosba o pomoc s niekolkymi problemami.

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 30. Júna 2008, 16:42

ten tab mix plus dev_build pouzivam uz nejaky cas a az na vykreslovanie zatvaracieho buttonu a to, ze v novych riadkoch dava tab do stredu je to uplne rovnake :P
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

Užívateľov profilový obrázok
Emir
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 27. Októbra 2006, 00:11

Re: Prosba o pomoc s niekolkymi problemami.

Príspevok od užívateľa Emir » 30. Júna 2008, 16:46

1. torrent - search toolbar 1.5.41.0 - na nom je ten hlasic emailov, ale uplne identicky je na viacerych roznych toolbaroch
2. to je sice pravda, ale dovoli mi to len upravovat a presuvat ikony na listach, ktore su standardne sucastou FX, a nie presuvat listy, ktore su doinstalovane ako doplnky FXu
3. diky :)

johny_sk
návštevník
návštevník
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 25. Augusta 2007, 21:39
Bydlisko: Kosice

Re: Prosba o pomoc s niekolkymi problemami.

Príspevok od užívateľa johny_sk » 30. Júna 2008, 17:08

dakujem za tip tab mix plus dev_build - konecne v.3 "ide" ako som bol zvyknuty na 2_jku - otvaranie novych panelov na kliknutie lav.tlacidla zo zaloziek..., aktivacia (zobrazenie) panela pri polohe mysky na liste panelov...dakujem

Zamknuté