Mrznutie Firefoxu

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
PeterPD
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18. Júla 2008, 14:24

Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeterPD » 18. Júla 2008, 14:32

Zdravím. Mám dosť závažný problém: mrzne mi Firefox. Zaujímavé je, že keď chcem reštartovať PC, tak mi ukončuje
proces XPCOM, čo je súbor Firefoxu. Mám verziu 2.0.0.16, doplnky Bookmark Backup, Keyconfig, Linkification,
Megaupload SX 3.2. Preinštaloval som už 2x Firefox, aj zmazal profil, no nepomohlo. Neviem robiť s registrami,
tak mi asi nič iné nezostáva, ako reinstal WIN. Poraďte. :ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa Mazarik » 18. Júla 2008, 18:15

odinstalujte megaupload toolbar

PeterPD
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18. Júla 2008, 14:24

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeterPD » 19. Júla 2008, 10:36

Môj obľúbený doplnok? Na stránke addons mi napísalo, že je kompatibilný s mojou verziu Firefixu.
Skúsim ale, nič iné mi nezostáva...Ďakujem za radu, Mozilla je naj :ilovefirefox:

PeterPD
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18. Júla 2008, 14:24

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeterPD » 20. Júla 2008, 16:16

Takže problém sa neodstránil, Firefox mi stále zamŕza. Nechce mi dokonca reštartovať WIN XP,
ukončuje mi program XPCOM: EventReceiver. Vidím to len na reinštal systému. Možno mi chýbajú isté pluginy,
ktorých prihodením sa teraz už nič nezlepšilo. Neviem pracovať s registrami, takže inú možnosť nie je.
Ďakujem ale za snahu pomocť :ilovefirefox:

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeePay » 20. Júla 2008, 16:18

PeterPD napísal:Môj obľúbený doplnok? Na stránke addons mi napísalo, že je kompatibilný s mojou verziu Firefixu.
Skúsim ale, nič iné mi nezostáva...Ďakujem za radu, Mozilla je naj :ilovefirefox:
tvoj oblubeny doplnok, ale zaroven aj najvacsi postrach firefoxu... napacha viac skody ako uzitku, neustale su s nim problemy.
to mi uz pripada ako umyselne poskodzovanie tych pouzivatelov co si to nainstaluju :P

P.S. upravil som tvoje prispevky, nepis cely prispevok zelenou farbou, farba je na zvyraznenie povedzme jedneho slova, nie na cely prispevok
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

PeterPD
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18. Júla 2008, 14:24

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeterPD » 20. Júla 2008, 19:02

Predtým som mal ten doplnok asi 3 mesiace a nič mi nemrzlo. Skôr to vidím na iný problém ako tento doplnok.
Nebude asi spolupracovať s mojou verziou Firefoxu, čo už.
Sorry za písmo, používam ho na fóre, kde som super moderátor a akosi mi to uniklo aj sem :D
Inak mimo témy: prečo sa tu nedá editovať vlastný príspevok?

Užívateľov profilový obrázok
crq
návštevník
návštevník
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 23. Decembra 2007, 14:46
Bydlisko: Handlova / BA-Vrakuna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa crq » 20. Júla 2008, 20:38

Nechapem, kde ste vycitali, ze ma nainstalovany Megaupload Toolbar, ked pisal ze ma nainstalovany Megaupload SX 3.2, co je nieco totalne ine ako Megaupload Toolbar a hlavne nesposobuje ziadne problemy ;-).

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeePay » 20. Júla 2008, 20:40

PeterPD napísal:Inak mimo témy: prečo sa tu nedá editovať vlastný príspevok?
z bezpecnostnych dovodov, stalo sa uz totiz ze clovek nieco napisal, druhy clovek na to reagoval a potom ten prvy clovek svoj prispevok upravil tak aby odpoved toho druheho cloveka vyznela uplne inac, proti nemu...
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 20. Júla 2008, 21:06

PeePay napísal:
PeterPD napísal:Inak mimo témy: prečo sa tu nedá editovať vlastný príspevok?
z bezpecnostnych dovodov, stalo sa uz totiz ze clovek nieco napisal, druhy clovek na to reagoval a potom ten prvy clovek svoj prispevok upravil tak aby odpoved toho druheho cloveka vyznela uplne inac, proti nemu...
tak ono sa to da osetrit, aby sa pripevok dal upravovat pokial pod nim este neexistuje odpoved :)
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeePay » 21. Júla 2008, 08:40

hej, v starej verzii fora (kym sa nepreslo z phpbb2 na phpbb3) to aj tak bolo, teraz este akosi nebol cas to nahodit... :P
ale uz sme prilis odbocili mimo temy :wink:
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

PeterPD
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18. Júla 2008, 14:24

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeterPD » 21. Júla 2008, 10:33

PeePay napísal:
PeterPD napísal:Inak mimo témy: prečo sa tu nedá editovať vlastný príspevok?
z bezpecnostnych dovodov, stalo sa uz totiz ze clovek nieco napisal, druhy clovek na to reagoval a potom ten prvy clovek svoj prispevok upravil tak aby odpoved toho druheho cloveka vyznela uplne inac, proti nemu...
Jasné to chápem. Mne len išlo o to, že som si prehodil písmenká a prišiel na to až po odoslaní príspevku :roll:
Nemám dôvod si tu z niekoho "strieľať", mám problém, žiadal som o pomoc. Nemám predsa 10 rokov že áno.
K téme: problém u mňa stále pretrvával, tak som reinštal WIN zo zálohy. Za 2 min som frčal na novom.
Kamoš ma nalomil na Firefox 3ku a som milo prekvapený jeho rýchlosťou. Neviem, v čom som mal predtým problém.
Snáď som nemal nainštal niektoré pluginy, kt. asi spôsobovali padanie Mozilly. Toľko odo mňa :ilovefirefox:

wed22
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26. Februára 2010, 19:11

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa wed22 » 28. Februára 2010, 19:24

Ahojte, mám dosť nepríjemný problém s prihlasovaním sa na neobux.com. Vždy keď zadám prihlasovacie údaje, tak mi firefox zamrzne, aby som sa mohol prihlásiť po druhýkrát musím Firefox ukončiť cez Správcu úloh. Skúšal som aj zmeniť nastavenia vo Firefoxe tiež reinstal ale zatiaľ som na chybu neprišiel. Mám verziu Firefoxu 3.6 (mrzol mi aj pri štarších verziách). Ak sa odpojím z netu a znovu pripojím alebo vypnem PC tak mi mrzne znovu.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa Mazarik » 1. Marca 2010, 08:59

Robi to aj v nudzovom rezime Firefoxu(vo windows dostupne z menu start; pred spustenim musite mat vsetky okna Firefoxu zavrete)?

ps: reinstalacia vacsinou nic nevyriesi

wed22
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26. Februára 2010, 19:11

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa wed22 » 1. Marca 2010, 10:04

Áno, mrzne aj v núdzovom režime.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Mrznutie Firefoxu

Príspevok od užívateľa Mazarik » 1. Marca 2010, 12:46

Skuste to este pri vypnutom firewalle a antivire.

Napísať odpoveď