Veľký problém po prechode na Fx3

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Veľký problém po prechode na Fx3

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 28. Augusta 2008, 16:08

Zdravím.
pred niekoľkými mesiacmi som nainštaloval Fx 3, ale niektoré dôležité rozšírenia mi nešli, vrátil som ho teda späť na Fx 2. za ten čas som si dosť nastavení pomenil, pribudli mi nové uložené heslá a tak. Teraz mi Fx 2 ponúkol aktualizáciu, aktualizoval som teda. Ale je tu problém- Fx 3 mi otvorilo s tými istými nastaveniami, ktoré som mal pred niekoľkými mesiacmi, keď som ho nainštaloval prvý krát!
Najdôležitejšie sú pre mňa tie heslá, ostatné by som nejako oželel. Aj som si skopíroval signons2.txt a key3.db z profilu, ktorý som mal zazálohovaný spred niekoľkých dní, ale nič sa nezmenilo, heslá ktoré som mal sa mi neobjavili.

Dá sa nejako spustiť teraz firefox 3 s tými nastaveniami (heslami, záložkami ) ktoré som mal ešte dnes?

Užívateľov profilový obrázok
crq
návštevník
návštevník
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 23. Decembra 2007, 14:46
Bydlisko: Handlova / BA-Vrakuna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Veľký problém po prechode na Fx3

Príspevok od užívateľa crq » 28. Augusta 2008, 19:56

Neviem ci ti pomozem, ale skus premenovat subor signons2.txt na signons3.txt, pretoze tak sa vola ten subor vo Firefoxe 3. A zalozky by si mal najst v profile v adresari bookmarkbackups, teda neviem naisto ci ich uz zalohovala tak aj dvojka, ale skus sa pozriet. Ak tam budes mat subory html, tak zober ten s najnovsim datumom a daj ho importovat v Spravcovi zaloziek. Ak ti nefunguju nejake rozsirenia, tak napis ktore a ja sa skusim na to pozriet.

Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Re: Veľký problém po prechode na Fx3

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 29. Augusta 2008, 09:12

Vďaka za radu, tie záložky mám obnovené. Z rozšírení mi chýba určite Favicon picker, ďalej možno Adblock ale ten mi až tak netreba (aj tak mi blokoval niektoré normálne obrázky, ktoré reklamou neboli). Keď si ešte na nejaké spomeniem, dám vedieť :)

Užívateľov profilový obrázok
crq
návštevník
návštevník
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 23. Decembra 2007, 14:46
Bydlisko: Handlova / BA-Vrakuna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Veľký problém po prechode na Fx3

Príspevok od užívateľa crq » 29. Augusta 2008, 09:22

A hesla sa ti nepodarilo obnovit?
Adblock mas tu https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/1865 a ked ti blokuje normalne obrazky, tak mas zle filtre - staci si zistit ze ktory to blokuje a vypnut ho. A Favicon Picker mas tu https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/7849.

Yur4Y
návštevník
návštevník
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 22. Septembra 2007, 17:05

Re: Veľký problém po prechode na Fx3

Príspevok od užívateľa Yur4Y » 29. Augusta 2008, 13:05

Vďaka! Pozeral som totiž len na mozilla.sk, preto som tie rozšírenia nenašiel. Heslá som pravdupovediac neskúšal obnoviť, nejak si ich pamätám takže som sa moc do toho nechcel babrať, aby som to nepo...kazil ešte niečo. :)

Zamknuté