Pomalý štart Firefoxu

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomalý štart Firefoxu

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 1. Októbra 2008, 19:53

Krylias napísal:
caesar1987 napísal:mne sa niekedy zapina firefox aj minutu,takze 5 sekund by som urcite bral :D
:D Júúúj - tak som sa teraz smial ako kôň :smiech: 8)
Sorry za OT.
Ono záleži naozaj na viacerých faktoroch.Keď je OS krásne nový = naformátovaný - všetko ide rýchlejšie.Časom však pribudne kopa aplikácií a tak už to nejde tak bleskovo - napriek mnohým tvrdeniam : "mám silnú zostavu " :wink:
tak ja notebook restartujem raz za mesiac, dva, firefox vypinam raz za tyzden, takze radsej tam mam vsetko co potrebujem a raz za tyzden mu trva kym sa spusti ako by som dal nejake rozsirenie prec :)

Užívateľov profilový obrázok
caesar1987
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 283
Dátum registrácie: 9. Mája 2006, 00:03
Bydlisko: Nové Zámky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Pomalý štart Firefoxu

Príspevok od užívateľa caesar1987 » 1. Októbra 2008, 19:55

zabudol som ze sa tu neda upravovat

ak by neslo to
wam]Spider007 napísal:

Kód: Vybrať všetko

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p Plane Profile
ak toto nepojde, tak vytvor profil bez medzier
tak by bolo dobre skusit aj "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -p 'Plane Profile'
neviem ako je to v tomto windows s uvodzovkami ale mohlo by to ist. mozno :D

Angle
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 28. Septembra 2008, 21:07

Re: Pomalý štart Firefoxu

Príspevok od užívateľa Angle » 12. Októbra 2008, 20:11

Vdaka za rady, tak som to vysküšal. Ale dopadlo to katastrofálne :P

Prehodil som cestu a naozaj sa mi podarilo predvoliť druhý profil. Vtip bol v tom, že niečo som asi došahal a nastavil to aj pre cetnrálny firefox. na tom by nebolo nič zlé, keby to aspon fungovalo, mohol som skočiť na forum a nanovo skopírovať odkaz. Lenže na forum som sa nedostal pretože ten druhý profil mi nechcel vôbec načíťa net. Ba čo viac, nešiel ani explorer :twisted: Tak som chytil trochu paniku a rozhodol som sa v núdzovom režime obnoviť systém do pôvodného stavu z predchádzajúceho dna. Až po odkliknutí a konečnom potvrdení som si uvedomil že som si nezazálohoval súbory na ktorých dnes celý den pracujem-takže si asi viete predstaviť aké rušné chvílky som zažil ked som rozbiehal windows a modlil sa aby to tam bolo :) naštastie všetko ok, aj firefox beží, vzal som si z toho však oučenie že sa nebudem vrtať do niečoho v čom sa nevyznám lebo to môže zlee dopadnúť :D

Užívateľov profilový obrázok
barney
návštevník
návštevník
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 17. Mája 2006, 08:31

Re: Pomalý štart Firefoxu

Príspevok od užívateľa barney » 30. Novembra 2010, 10:48

nazdar, podarilo sa vam vyriesit ten pomaly start?? vyskusal som uz vsetky rady ale nepomohlo mi nic PRELOADER je fajn tak pri druhom tretom ... spustenim ale ja potrebujem vyriesit uplne prve spustenie FF to mi trva cca 25 - 30 sekund. Uz som aj skusal na novo nainstalovat ale nepomohlo to. dik

:ilovefirefox:

Napísať odpoveď