Zmena ikon v Bookmarks Toolbare

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
pulzar
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 5. Júna 2007, 10:42

Zmena ikon v Bookmarks Toolbare

Príspevok od užívateľa pulzar » 2. Januára 2009, 02:22

Dobry den, potreboval by som zmenit niektore ikony v Bookmarks Toolbare (nemyslim ikony zaloziek)
Hladal som nejaky sposob, alebo navod v archive, ale nic take som nenasiel.
Viete mi prosim poradit? Dakujem.

codik
Slovak Extensions Developer
Slovak Extensions Developer
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 2. Decembra 2005, 18:05
Bydlisko: Malacky, Slovenská republika
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zmena ikon v Bookmarks Toolbare

Príspevok od užívateľa codik » 2. Januára 2009, 09:28

Zdravím. Popíš prosím presnejšie čo chceš dosiahnuť. Z tvojho príspevku mi to nie je jasné. Chceš pridať nové ikony na Panel záložiek? Chceš zmeniť ikony záložiek na Paneli záložiek? Chceš presunúť ikony na Paneli záložiek? Možností je viacero, tak prosím špecifikuj svoj problém.
Marek Hám
Firefox/16.0.2 @ Windows 7

pulzar
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 5. Júna 2007, 10:42

Re: Zmena ikon v Bookmarks Toolbare

Príspevok od užívateľa pulzar » 2. Januára 2009, 11:10

Aby nedoslo k nedorozumeniu pouzijem anglicke nazvy. Islo mi o zmenu ikon na Bookmarks paneli nie o zmenu ikon na Navigation paneli.
Na Bookmarks paneli mam odkazy na stranky, ktore casto navstevujem. Kedze chcem, aby ich tam bolo co najviac vymazal som text pri jednotlivych odkazoch a potreboval som este zmenit aj jednotlive ikony, ktore boli rovnake.
Trocha som patral a zistil som, ze tie male ikony sa volaju favicon. Vdaka tomuto slovu som nasiel rozsirenie Favicon Picker, ktore mi pomohlo spravit presne to co som potreboval.

Este tip pre tych, ktori si chcu rovnako upravit Bookmarks Toolbar a hladaju kvalitne free ikony.. -- odkaz odstránený --
..ked sa nejaka zapaci, tak uz len "Download as .ico file"

Pozn. moderátora
Odkaz odstránený. Odkaz nemal žiadnu informačnú hodnotu súvisiacu s témou.

Zamknuté