Rozšírenie

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
bladelm
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 12. Januára 2009, 22:02

Rozšírenie

Príspevok od užívateľa bladelm » 12. Januára 2009, 22:08

Potrebujem nájsť rozšírenie do Firefox. Je to ohľadom histórie resp záložiek...

Dám príklad, lebo neviem ako sa to volá a nič takže ak to niekto používa pomohlo by mi to. Hladal som na mozilla.sk asi 1 hodinu ale nenasiel som to

Stlačím CTRL + F a vyhodí mi do stredu obrazovky okno kde si môžem nastaviť na písmeno odkazy na stránku. Čiže CTRL + F a potom napr stlačím písmeno R a na písmeno R som si v tom plugine nastavil www.mozilla.sk. Je to straštne dobrý plugin, ale nepoznám názov, a dosť ma to štve... Dúfam že som to dal do dobrej témy. Ak nie tak prepáčte. Vopred Ďakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Rozšírenie

Príspevok od užívateľa Gohom » 12. Januára 2009, 22:45

Kámo, skratka CTRL+F sa bežne požíva ba hľadanie (find). je rozšírenie FAYT, ale s tým pri písaní vyhľadávaš text na stránke
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Rozšírenie

Príspevok od užívateľa Mazarik » 13. Januára 2009, 07:18

Pokial mate stranku v bookmarkoch, tak jej mozete priradit skratku. Napr. pre mozilla.sk mate nastavenu skratku mozsk. Potom stlacite ctrl+l, tym sa dostanete na adresovy riadok, potom zmazete aktualnu adresu cez klavesu del a napisete skratku mozsk, enter a ste na adrese mozilla.sk. Alebo som to pochopil zle?

bladelm
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 12. Januára 2009, 22:02

Re: Rozšírenie

Príspevok od užívateľa bladelm » 13. Januára 2009, 16:55

v podstate,... vysletlim to lepsie

Priklad:
Stlacim CTRL + H, vyhodi mi do stredu obrazovky popup okno, tam mi ukaze cca 10 riadkov v 2ch radoch, cize 20 koloniek a mam tam napisane pri kazdej kolonke pismeno ze napr A B C D E F G H .... a tak dalej... a ja si mozem na kazdku kolonku definovat stranku aku chcem.. tak si dam povedzme na M stranku www.mozilla.sk a bude to fungovat takto...

Spustil firefox, stlacim CTRL + H (nahodi sa mi popup, pri pismene M mam napisane www.mozilla.sk) stlacim pismeno M a nacita sa mi stranka www,mozilla.sk

tak taky plugin som myslel...

bladelm
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 12. Januára 2009, 22:02

Re: Rozšírenie

Príspevok od užívateľa bladelm » 12. Júna 2009, 13:08

konecne sa mi podarilo najst to rozsirenie tu je:

http://smarterfox.com/news/


tu su aj dake obrazky:

https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/9825

Zamknuté