Zmena domovskej stránky

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
jansulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Júna 2008, 19:13

Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa jansulik » 5. Februára 2009, 17:03

Po aktualizácii Firefoxu mi stále ostáva Mozila ako domovská stránka, hoci v možnostiach nastavím centrum.sk. Prosím, poraďte. Ďakujem

jansulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Júna 2008, 19:13

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa jansulik » 5. Februára 2009, 17:05

jansulik napísal:Po aktualizácii Firefoxu mi stále ostáva Mozila ako domovská stránka, hoci v možnostiach nastavím centrum.sk. Prosím, poraďte. Ďakujem

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa Gohom » 5. Februára 2009, 18:03

To je nastavené v konfugurácii aktualizácie - ale len po prvom reštarte po aktualizácii. Ak si to potom nastavíš (Ponuka - Nástroje - Možnosti...) malo by to ísť OK. Do ďalšej aktualizácie.............
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

jansulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Júna 2008, 19:13

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa jansulik » 5. Februára 2009, 21:05

Malo, ale nejde.

jansulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Júna 2008, 19:13

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa jansulik » 5. Februára 2009, 21:12

Ani toto mi nefunguje, "Kliknutím na tlačidlo Zavrieť umiestnené na tejto karte prejdete na vašu domovskú stránku."

brigadnik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 6. Februára 2009, 03:32

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa brigadnik » 6. Februára 2009, 03:46

mam podobny problem. vcera som si aktualizoval firefox na verziu 3.0.6
po spusteni firefoxu, mi nabiehaju vzdy dve karty.
oznam o update firefoxu http://sk.www.mozilla.com/sk/firefox/3.0.6/whatsnew/
a moja domovska stranka http://www.google.sk/
i ked v nastaveniach prestavim domovsku stranku na nejaku inu alebo prazdnu, nastroje/moznosti/hlavne/domovska stranka/
po zatvoreni a opatovnom otvoreni firefoxu mi nabehnu dve karty. update firefoxu a google.
po pozreni sa do nastaveni, mam v nastroje/moznosti/hlavne/domovska stranka/ opatovne nastavenu domovsku stranku google. a tak je to dookola.
predpokladam, ze tam je nejaky problem v apdejte.

jansulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Júna 2008, 19:13

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa jansulik » 6. Februára 2009, 16:09

Dúfam, že sa kompetentní ozvú.

pablo1
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 20:12

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa pablo1 » 6. Februára 2009, 17:55

Podobny problem som mal aj ja, vid.http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?f=4&t=4318 no nikto na to nereagoval. Vtedy som myslel ze to robi to rozsirenie ale potom som zistil ze po zavreti firefoxu sa mi vsetky zmenene nastavenia vratia na hodnoty pred tym, to znamena ak som hocico zmenil v nastroje/moznosti tak po zavreti sa to zas vratilo, napr. domovska stranka. Neviem presne ako, ale uz to mam v poriadku, odporucam ti uplne odinstalovat firefox a pomocou mozBackup zalohovat len zalozky, ostatne nastavenia nie. Prejst pocitac antivirom a spybotom, alebo niecim podobnym. Potom stiahnut novy firefox, teraz uz 3.0.6 a obnovit si zalozky cez MozBackup. Ostatne veci bude treba znovu nastavovat, ale ked nemas velke mnozstvo rozsireni tak to nie je az taky problem.

jansulik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18. Júna 2008, 19:13

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa jansulik » 6. Februára 2009, 21:19

pablo1, ďakujem

brigadnik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 6. Februára 2009, 03:32

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa brigadnik » 7. Februára 2009, 11:14

Pablo tak nakoniec som aj ja musel preinstalovat cely firefox. Moc sa mi do toho nechcelo a pokusal som sa to dat do kopy bez reinstalacie. Hladal som na kadejakych forach, no nic rozumne som sa nedozvedel. takze jedine reinstal. :/

pablo1
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 20:12

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa pablo1 » 7. Februára 2009, 12:02

No hlavne ze to pomohlo, ja som tak isto hladal niake informacie o tom co to moze sposobovat, ale nikde som nic nenasiel. Uz len zo zvedavosti by som chcel vediet co je pricinou takehoto spravania firefoxu, a hlavne preco to robilo len trom uzivatelom, pred tym som si myslel ze som len sam.

brigadnik
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 6. Februára 2009, 03:32

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa brigadnik » 7. Februára 2009, 18:00

Tak to netusim.
Ale ked som si spravil cez MozBackup zalohu a po preinstalovani som z nej obnovoval rozsirenia, tak mi to rozhadzalo kompletne cely firefox a problem sa objavil znova.
Takze sa mi zda, ze to bude mat na svedomi nejake rozsirenie, no neviem ktore.
Nemal som ich moc nainstalovanych, iba nejakych 10, ktore som naozaj pouzival/potreboval.
Neda sa nejak zo suboru ktory mi vytvoril MozBackup zistit, ktore rozsirenia som mal nainstalovane?

pablo1
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 19. Júla 2006, 20:12

Re: Zmena domovskej stránky

Príspevok od užívateľa pablo1 » 7. Februára 2009, 19:21

No s toho suboru PCV co MozBackup vytvori sa to asi neda zistil, ale ved o tom som pisal ze odporucam zalohovat len ZALOZKY, ostatne veci a nastavenia nie. Ak mas len 10 rozsireni tak si niekde poznamenaj ich nazvy a potom odinstaluj firefox a do cisteho obnov zalozky, tieto rozsirenia znovu po jednom stiahni a nainstaluj. Po pripade po kazdom rozsireni vyskusaj funkcnost prehliadaca. U mna sa to tiez vyskytlo po aktualizacii NoScriptu.

Zamknuté