Aktualizacia Firefoxu

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
mirrecek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Marca 2009, 13:37

Aktualizacia Firefoxu

Príspevok od užívateľa mirrecek » 10. Marca 2009, 13:45

Po ostatnej aktualizacii Firefoxu mi pri otvoreni neustale otvara stranku ze "vaš firefox bolaktualizovany..." kde sa stala chyba?

mirrecek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Marca 2009, 13:37

Re: Aktualizacia Firefoxu

Príspevok od užívateľa mirrecek » 10. Marca 2009, 21:48

vidim ze s radami sa tu roztrhlo vrece tak vam vsetkym dakujem..problem som uz vyriesil.

Užívateľov profilový obrázok
PeePay
moderátor
moderátor
Príspevky: 1290
Dátum registrácie: 3. Decembra 2006, 21:55
Bydlisko: BA - Karlova Ves - Dlhé Diely
Kontaktovať užívateľa:

Re: Aktualizacia Firefoxu

Príspevok od užívateľa PeePay » 11. Marca 2009, 20:29

kebyze sa neozve nikto tyzden, alebo dva, tak sa da hovorit o neodpovedani.
za par hodin vsak nemozes cakat zazraky. bud nikto nevedel, alebo ten, co by vedel, tu prave vtedy nebol.
a ak nechces, aby tato tema zostala samoucelna, tak mozes napisat, ako si ten problem vyriesil, aby z toho mali osoh aj ini, komu sa to niekedy nahodou stane.
MB: ASRock ALiveNF6G | RAM: 1918MB | HDD: WD 250GB | Grafika: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 | Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ 2,11GHz | DVD-RW: ASUS DRW-1814BL | TV: MSI DVB-T Hybrid TV+FM Tuner | OS: Windows 7 Home Premium | LCD: 22" Samsung 2232BW

mirrecek
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10. Marca 2009, 13:37

Re: Aktualizacia Firefoxu

Príspevok od užívateľa mirrecek » 12. Marca 2009, 12:26

Vratil som instalaciu na "bod obnovenia" pred aktualizaciou Firefoxu a aktualizaciami sa dalej nezaoberam...Tot vsjo

diky
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14. Augusta 2009, 16:16

Re: Aktualizacia Firefoxu

Príspevok od užívateľa diky » 26. Augusta 2009, 18:59

Mám tiez problém s automatickou aktualizáciou. Po kliknutí na "Kontrola aktualizácií" v Pomocníkovi, mi vypíse nasledovné:
Pri kontrole, preberaní alebo inštalácii aktualizácie došlo k chybe. Firefox sa nepodarilo aktualizovať, pretože: Chybná aktualizačný súbor XML (200)

Presne toto isté mi vypíse aj pri pokuse aktualizovat Thunderbird....

Poprosil by som o radu co s tým. Zatial to riesim prevzatím aktualizácie rucne, no uz ma to dáko prestáva bavit :) Vdaka.

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: Aktualizacia Firefoxu

Príspevok od užívateľa Krylias » 26. Augusta 2009, 22:42

diky napísal:Mám tiez problém s automatickou aktualizáciou. Po kliknutí na "Kontrola aktualizácií" v Pomocníkovi, mi vypíse nasledovné:
Pri kontrole, preberaní alebo inštalácii aktualizácie došlo k chybe. Firefox sa nepodarilo aktualizovať, pretože: Chybná aktualizačný súbor XML (200)

Presne toto isté mi vypíse aj pri pokuse aktualizovat Thunderbird....

Poprosil by som o radu co s tým. Zatial to riesim prevzatím aktualizácie rucne, no uz ma to dáko prestáva bavit :) Vdaka.
8) :arrow: http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?p=23960#p23960

http://kb.mozillazine.org/Software_Upda ... formed_200
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

diky
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14. Augusta 2009, 16:16

Re: Aktualizacia Firefoxu

Príspevok od užívateľa diky » 26. Augusta 2009, 23:32

Krylias napísal:
diky napísal:Mám tiez problém s automatickou aktualizáciou. Po kliknutí na "Kontrola aktualizácií" v Pomocníkovi, mi vypíse nasledovné:
Pri kontrole, preberaní alebo inštalácii aktualizácie došlo k chybe. Firefox sa nepodarilo aktualizovať, pretože: Chybná aktualizačný súbor XML (200)

Presne toto isté mi vypíse aj pri pokuse aktualizovat Thunderbird....

Poprosil by som o radu co s tým. Zatial to riesim prevzatím aktualizácie rucne, no uz ma to dáko prestáva bavit :) Vdaka.
8) :arrow: http://forum.mozilla.sk/viewtopic.php?p=23960#p23960

Kód: Vybrať všetko

http://kb.mozillazine.org/Software_Update#AUS_Update_XML_File_Malformed_200

:) Dakujem za link, vyriesené..zdá sa, ze ozaj s ESETom sú v poslednej dobe problémy...

Napísať odpoveď