Prepisovanie ulozenych hesiel

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
ThunderBoy_dca
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23. Septembra 2008, 13:26

Prepisovanie ulozenych hesiel

Príspevok od užívateľa ThunderBoy_dca » 20. Marca 2009, 09:41

Uz dlhsie pouzivam firefox. Postupne som prechadzal verziami od nejakej dvojky az po tuto poslednu, ale turim od verzie tri som zaregistroval tento problem.
Ide o prepisovanie hesla pri zadavani niekde na stranke. Nezalezi na akej, robi to vsade.
Aby som to popisal.
Mam niekde na nejakej stranke vytvorene konto, kde mi pri prvom prihlaseni alebo registracii zobrazi vyzvu na ulozenie hesla (toto je OK). Dame ulozit. Na stranku ma prihlasi a je to.
Teraz sa odhlasim a idem prihlasit znova ale v kolonke heslo zadam nejake ine heslo. Nick necham povodny. Pri potvrdeni mi na stranke vypise, ze som zadal neplatny nick alebo heslo.
Toto je samozrejme tiez normalne.
Ale nie je normalne to, ze toto nespravne heslo, co som tam teraz zadal, bez vyzvania prepisalo v tom ulozenom (to bolo funkcne), ktore bolo ulozene v konfiguracii ff.
Ked na tej istej stranke zmenim len nick a heslo necham povodne, tak mi uz zobrazi vyzvu na ulozenie hesla a pritom som heslo nemenil. Takze, ked zmenim nick, tak uz vyzvu na ulozenie vyhodi, ale pri zmene hesla nie. Predtym mi toto nerobilo. Vzdy ked som na nejakej stranke zadal ine heslo a nick som nechal rovnaky, tak mi vzdy vyhodilo listu na ulozenie hesla.
Kamarat mi poradil, ze mam zakazat vsetky rozsirenia, ze ci nebude problem v nejakom z nich, ale mam ich vsetky vypnute a tento problem pretrvava.
Taktiez som skusal vytvorit uplne novy profil a robi to aj v nom. Kamarat mi taktiez tvrdi, ze jemu vzdy vohodi vyzvu na ulozenie hesla aj ked zmeni len heslo a to ma tiez poslednu verziu ff alebo daku trojkovu.

Viete co s tym robit?

Užívateľov profilový obrázok
ThunderBoy_dca
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23. Septembra 2008, 13:26

Re: Prepisovanie ulozenych hesiel

Príspevok od užívateľa ThunderBoy_dca » 20. Marca 2009, 09:45

Momentalne pouzivam verziu 3.0.7

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prepisovanie ulozenych hesiel

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 20. Marca 2009, 10:44

ano, robi to aj na mne. Je to zrejme tym, ze firefox ma informaciu, ze k nicku napr.: abc sa ma ukladat heslo....tym, ze ho potom vyplnite zase tak sa znovu ulozi. Dost mi je vsak divne, ze nevyhodi tu listu s tlacidlami "Zmenit" a "Nezmenit" rovnako ako pri zmene hesla.
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

Užívateľov profilový obrázok
ThunderBoy_dca
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 23. Septembra 2008, 13:26

Re: Prepisovanie ulozenych hesiel

Príspevok od užívateľa ThunderBoy_dca » 20. Marca 2009, 19:37

wam]Spider007 napísal:ano, robi to aj na mne. Je to zrejme tym, ze firefox ma informaciu, ze k nicku napr.: abc sa ma ukladat heslo....tym, ze ho potom vyplnite zase tak sa znovu ulozi. Dost mi je vsak divne, ze nevyhodi tu listu s tlacidlami "Zmenit" a "Nezmenit" rovnako ako pri zmene hesla.
No nechapem od coho to zavisi, ked vacsine to nerobi. Ty si druhy, komu to robi tiez. :?

Zamknuté