skákajúca Mozilla

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
xakekbrc
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 3. Apríla 2009, 07:58

skákajúca Mozilla

Príspevok od užívateľa xakekbrc » 3. Apríla 2009, 08:10

Po spustení prehliadača obrazovka neustále už asi štyri dni skáče, nie možné čítanie textu ani presné kliknutie na potrebné miesto, vie niekto čo s tým?

Užívateľov profilový obrázok
Krylias
profesionál
profesionál
Príspevky: 329
Dátum registrácie: 3. Marca 2008, 14:39

Re: skákajúca Mozilla

Príspevok od užívateľa Krylias » 3. Apríla 2009, 08:15

ÁNO - preinštaluj ovladac ku GK :D
„Nevěř ostnatému drátu, byť by se stokrát tvářil jako stonek růže...“ (Karel Kryl)

Užívateľov profilový obrázok
matelkoxxl
návštevník
návštevník
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 14. Augusta 2006, 13:32
Kontaktovať užívateľa:

Re: skákajúca Mozilla

Príspevok od užívateľa matelkoxxl » 6. Apríla 2009, 09:06

mas nainstalovany aj nejaky skin na ff?mne to raz robilo ked som mal isty skin,uz nepamätam aky.

xakekbrc
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 3. Apríla 2009, 07:58

Re: skákajúca Mozilla

Príspevok od užívateľa xakekbrc » 6. Apríla 2009, 14:48

Prepáč, som úplný začiatočník a netuším, čo mi tu obaja radíte, neviem, čo je SKIN ani ako na preinštalovanie ovládačov ku graf. karte, neviem, či by sa mi tým nerozhodilo zas niečo iné. Zatial chodím cez Safari, Explorer nemusím, no chcem zas pracovat s mozillou FF. skušal som si stiahnut nanovo FF, no formát .exe ani .zip neotvorím. Mám rok starý notebook HP, program Windows Vista, Firewall,nVidia,Eset NOD32 doteraz všetko šlapalo, toto trvá už týžden,stalo sa to po poslednej aktualizácii FF, prebehla v pohode, na druhý den ked som otvoril FF, tak to skákalo. Možno je problém v operačnej pamati, no už mám kúpený 1000Gb exter.disk. Dokonca aj u dcéry v škole takto skáče FF na niektorých počítačoch, aj jej niektorí kamoši mali krátko tento problém, no prešlo to za 3 dni- možno je to globálny problém, no ak sa dá niečo s tým spravit skor než ma to pripraví o nervy, bolo by fajn. Len na mna musíte íst viac polopaticky ak mi viete pomoct, diky moc.

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: skákajúca Mozilla

Príspevok od užívateľa Mazarik » 6. Apríla 2009, 16:04

Mate nainstalovanu nejaku temu vzhladu (skin), ktoru ste si vybrali? (zmena farby Firefoxu a podobne veci)

xakekbrc
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 3. Apríla 2009, 07:58

Re: skákajúca Mozilla

Príspevok od užívateľa xakekbrc » 7. Apríla 2009, 06:58

Dakujem velmi pekne za pomoc!!! Hned ako som odinštaloval skin a ešte zopár nepotrebných doplnkov, skákanie prestalo!!! Takú radost som mal naposledy v "1968"!

Zamknuté