Karty

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
MJSH
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25. Marca 2009, 22:59

Karty

Príspevok od užívateľa MJSH » 4. Apríla 2009, 20:36

Zdravím, preinštaloval som Windows XP Pro Cz + SP3 a po nainštalovaní Firefoxu 3.0.8 sa mi stránky nechcú automaticky zobrazovať na nových kartách. Proste, som na napr. Azete, dám si adresu napr. Markízy a táto sa mi zobrazí na tej istej karte ako Azet. Pri staršej verzii Firefoxu (číslo si už nepamätám) sa mi pritom bez akéhokoľvek nastavovania automaticky otvorila nová stránka na novej karte. Táto možnosť mi pritom dosť chýba. V menu Nástroje - Možnosti - Karty mám zafajknutú možnosť Otvárať nové stránky na novej karte. Kde mám ešte čo nastaviť ? Dík za každú radu.

Užívateľov profilový obrázok
wam]Spider007
profesionál
profesionál
Príspevky: 661
Dátum registrácie: 13. Septembra 2007, 21:36
Bydlisko: Ziar nad Hronom/Bratislava - Petrzalka
Kontaktovať užívateľa:

Re: Karty

Príspevok od užívateľa wam]Spider007 » 7. Apríla 2009, 09:56

a kde si tu adresu Markizy date? Ak mate na mysli kliknutie na link, tak zalezi od linku ci sa ma otvarat v self okne alebo v novom. Inak je mozne otvarat explicitne stranky na novej karte pouzitim kliknutia stredneho tlacidla pripadne kombinaciou CTRL+lavy klik.
Notebook Toshiba Satellite A100 |Intel centrino Core duo 1,7GHz |1 GB RAM |Intel media acceleretor 256 MB RAM|100GB HDD|15,4'' 1280 x 800|Linux Ubuntu 8.04|Firefox & Thunderbird ;)

Don't forget to bring the towel!
btw...Wanna get high? :D

MJSH
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25. Marca 2009, 22:59

Re: Karty

Príspevok od užívateľa MJSH » 7. Apríla 2009, 19:02

Prišiel som na takýto postup: dvojklikom na lištu záložiek kariet vytvorím novú kartu a potom stačí vpísať adresu do riadka adresa (alebo vybrať zo zoznamu, alebo kliknúť na link na už otvorenej stránke) a dotyčná stránka sa mi otvorí na novo vytvorenej karte. Inak vďaka za odpoveď, až potom som si všimol, že niektoré linky na stránkach sa naozaj otvoria na novej karte, a iné nie. Takto sa teda teraz nespolieham na typ linky, ale idem naisto na novú kartu. Inak, každý link by mohol byť tak nastavený, bolo by to ešte jednoduchšie, ale s tým asi Firefox nespraví nič...

Užívateľov profilový obrázok
Gohom
profesionál
profesionál
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 28. Novembra 2005, 17:52

Re: Karty

Príspevok od užívateľa Gohom » 7. Apríla 2009, 23:11

Toto rozšírenie by Ti nepomohlo ?? http://www.mozilla.sk/rozsirenia/tab-mix-plus/
Windows 7 Home
Firefox + Thunderbird (vždy najnovšie funkčné verzie Sk)

MJSH
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25. Marca 2009, 22:59

Re: Karty

Príspevok od užívateľa MJSH » 9. Apríla 2009, 21:18

Pomohlo, paráda, tak nejako som si to predstavoval... Vďaka

Zamknuté