Problém so zobrazením súboru mht

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Matej
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 10:53

Problém so zobrazením súboru mht

Príspevok od užívateľa Matej » 24. Apríla 2009, 07:07

Od istého času mám problém so zobrazením webovej stránky ktorú som si zvykol ukladať vo formáte mht. Firefox štandartne nepodpoporuje túto voľbu a tak som musel prepnúť ikonou IE kde sa stránka zobrazila v IE a potom bolo možné ukladať aj ako jediný súbor vo formáte mht. Výhoda v tomto spočívala že v okne sa zobrazuje už aj názov súboru čo Firefox nerobí a keď sa ukladá len vo formáte html a názov treba zbytočne dopisovať nehovoriac že formát html obsahuje aj zbytočné animácie a to je velmi nepraktické. No problém mám že teraz sa mi formát mht zobrazuje len v kodovom zobrazení a nepomáha ani prepínať rôzne kodovanie. Problém je že ani v IE sa nedokáže zobraziť. Korektne zobrazenie zvláda teraz jedine Opera. Čo s tým ???

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Problém so zobrazením súboru mht

Príspevok od užívateľa Mazarik » 24. Apríla 2009, 08:47

Mht je format od MS, takze mi pride smiesne, ze to ani IE neotvori:) Skuste sa opytat na ich uzivatelskej podpore.

Matej
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 17. Septembra 2007, 10:53

Re: Problém so zobrazením súboru mht

Príspevok od užívateľa Matej » 24. Apríla 2009, 09:23

Mazarik napísal:Mht je format od MS, takze mi pride smiesne, ze to ani IE neotvori:) Skuste sa opytat na ich uzivatelskej podpore.
No myslím že som to poriešil asi takto .Našiel som a stiahol som rozširenie pre Firefox https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/8051
kde sa uloží v kontestovom okne Súbor možnosť Save as MHT. Takže už nie je potreba isť do IE ale priamo uložiť. Zobrazenie prebehne korektne i keď na moment vidieť krátkodobé zobrazenie pôvodného zdrojového kodu.

Zamknuté