Rozšírenie na ukladanie (export) hesiel z FF

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Zamknuté
Astalavista™

Rozšírenie na ukladanie (export) hesiel z FF

Príspevok od užívateľa Astalavista™ » 7. Marca 2006, 18:31

Zdravím Vás.Potreboval by som vecičku, najlepsie vo forme extension, ktora by mi jednoducho exportla vsetky hesla, ktore mam v o FF ulozene. Mozilla backup je dobra, ale musi sa instalovat.Nechpem preco je tam potrebna instalacia??? Jednoucelovy program a este sa musi instalovat a zasierat registre. Proste najlepsie by bol nejaky doplnok, ktory mi vsetko z FF vyexportuje bez potreby instalacie. Dakujem.

P.S.: Keby som vedel tvorit rozsirenia, tak tu s tym neotravujem.

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 7. Marca 2006, 19:32

Mohol si sa najprv pozriet do temy Oznamenie... (alebo na hlavnu stranku), tam by si nasiel taku prirucku, v ktorej je o zalohovani viac nez dost.
Takze - rozsirenie Bookmark Backup (nezalohuje len zalozky, ako by sa mohlo zdat z nazvu, ale aj ine veci), rozsirenie Password Save (export hesiel) a ked kompletna zaloha, tak staci niekam skopirovat cely priecinok profilu.

PS: Pekny prispevok o tych prekladoch (na inom serveri), tipujem ze je od teba ;-)
admin SME.sk

Užívateľov profilový obrázok
Astalavista
návštevník
návštevník
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 5. Marca 2006, 21:37

Príspevok od užívateľa Astalavista » 7. Marca 2006, 20:46

Díki. Vidíš to ,aký som slepý? Dokonca to rozšírenie mám nainštalované a ešte aj zaškrtnuté zálohovanie hesiel. :shock: :oops: :oops: :? :lol:

A ešte otázočka: do akého súboru sa to ukladá? Určil som si vlastnú cestu,ale zatiaľ neviem kde sa to má uložiť. :?:

P.S.: Hej. to som bol ja. Kdejaký hňup si začne otvárať hubu, no nenasralo by Ťa to?

SlovakSoft
Správca portálu Mozilla.sk
Správca portálu Mozilla.sk
Príspevky: 4478
Dátum registrácie: 24. Novembra 2005, 22:55

Príspevok od užívateľa SlovakSoft » 7. Marca 2006, 21:21

A ktore myslis? Bookmark Backup? To je genialne, nastavis si vlastnu cestu a on automaticky pri zatvoreni Firefoxu uklada vybrane subory, v povodnom formate (pri obnove skopirovat do priecinka profilu). No a uklada do priecinkov podla dni, t.j. Pondelok, Utorok, ... Nedela, takze po tyzdni ich zase zacne prepisovat.
Keby MozBackup zalohoval automaticky, tak by sa mu vyrovnal - ale takto je u mna BB favorit. Este cakam na funkciu nastavit naraz dve cesty, aby zalohoval napr. na druhy disk a zaroven na USB kluc.
Password Save vie vyexportovat hesla v HTML formate.
admin SME.sk

Zamknuté