Firefox a viacero monitorov

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
Morfeus
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20. Júna 2007, 17:49

Firefox a viacero monitorov

Príspevok od užívateľa Morfeus » 29. Augusta 2009, 19:05

Zdravím mám problém s tým, že Firefox (3.0.13) sa stále zobrazuje na sekundárnom monitore, pritom si ho vždy presuniem na primárny. Je to nejaký bug, alebo niečo v profile?

Morfeus
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20. Júna 2007, 17:49

Re: Firefox a viacero monitorov

Príspevok od užívateľa Morfeus » 1. Septembra 2009, 09:46

Uhm. Pokiaľ by niekto s týmto mal problém tak musíte presunúť okno firefoxu na požadovaný monitor a odmaximalizovať ho. Potom vypnúť a zapnúť a už sa zobrazí na požadovanom monitore (mne sa hneď aj maximalizoval).

OT: s firefoxom je čoraz viac problémov, rada 2.x nebola taká problémová...

Užívateľov profilový obrázok
Mazarik
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2706
Dátum registrácie: 29. Novembra 2005, 15:15
Bydlisko: Brno

Re: Firefox a viacero monitorov

Príspevok od užívateľa Mazarik » 1. Septembra 2009, 12:03

OT: ako jeho dlhorocny uzivatel som si nic podobneho nevsimol. ludia maju stale rovnaky pocet problemov.

Morfeus
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20. Júna 2007, 17:49

Re: Firefox a viacero monitorov

Príspevok od užívateľa Morfeus » 1. Septembra 2009, 13:17

OT: tak ja áno a prešiel som na 3.x z donútenia Mozilly, pretože už nevydávala aktualizácie na 2.x. Na 3.5.x tiež neprejdem až kým to nebude nutné.

Užívateľov profilový obrázok
mysko
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 4. Novembra 2006, 15:13

Re: Firefox a viacero monitorov

Príspevok od užívateľa mysko » 27. Marca 2010, 17:21

Tak sa trochu pripojim k tejto teme a skusim najst konecne odpoved. Neviem,nikto mi s tymto nedokaze pomoct?
Toto spustanie na sekunarnom monitore som musel tiez riesit ako tu bolo spomenute,prmarny-odmaximalizovat-zavriet. Inak to nejde. Verzia 2,0 toto nikdy nerobila.
ALE....
Pouzivam 2 monitory, sekundarny väcsinou ak si chcem pozriet nieco z TV archivu. teraz k samotnemu problemu s ktorym uz neviem nic spravit.
Spustim FF,prenesiem okno na sekundar LCD tv max okno. Spustim video dam ho maximalny obraz a pohoda. ALE pokial kliknem mysom hocikam na primarnom monitore,stale mi pada ten prehravany obraz do okna. Neudrzi mi to na tom tv maximalizovany. Toto FF vo verzii 2,0 dokazal drzat max,nespadalo to do okna.. Velmi by mi pomohlo keby nejaky guru dokazal s tymto pomoct. Je tu doba net videa ,a toto ma velmi serie ze nedokazem si nieco pustit na sekundarnom ako keby siel tv a pracovat dalej na primarnom monitore dalej podla potreby.
Dakujem kazdemu kto dokaze v tomto nieco spravit a pokrocit dalej..
Mysko.
Firefox je naj...

Napísať odpoveď