Viacero problemov (

Fórum o prehliadači Mozilla Firefox
Napísať odpoveď
jakub
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 2. Februára 2008, 15:34

Viacero problemov (

Príspevok od užívateľa jakub » 18. Septembra 2009, 10:52

Pouzivam najaktualnejsi FF 3.5.3
mam nasledovne problemy, ktore neviem vyriesit :

1/ ked chodim na rozne stranky, fóra, kde mam prihlasovacie udaje, tieto mi mi v kolonkach nevidno i ked mam tieto udaje aj hesla ulozene - musim napriklad dat ako aj na tuto stranku do prihlasenia j - a uz mi ukaze jakub aj heslo a mozem sa prihlasit - kde je problem, preco mi to hned neukazuje prihlasovacie meno aj heslo a uz len kliknem ???? ((( - predtym mi to fungovalo pri starsich verziach

2/prečo mi na lište nad kartami niektore stranky ulozene v zalozkach aj na stavovej liste ukazuje pekne s ikonkou aj farebne, niektore nie len rovnaka ikona (asi pre danu temu) a text - predtym mi takisto pekne ukazovalo vsetko ???? (((

3/ konkretne na serveri http://www.azet.sk - na pokeci ked idem do niektorej miesnosti a mam tzv rychlu postu , tuto mi vobec neotbori nijako nereaguje, ale zaujimave ze len na toto, ostatne mi tam otvori - konkretne mi neotvara podla prilozeneho screenu obalku (doslu rychlu postu) a na danej stranke v menu vpravo na nic ohladom tlacitok, ktore sivisia s rychloiu postou nereaguje nijako - zdoraznujem, ze ostane okna v menu, aj napriklad ak by som mal postu /tiez ako žlte tlacitko/ - toto mi bez problemov funguje - len rychla posta vobec ((( - prikladam aj naistalovane doplnky - a netusim ci to robi niektori z nich (((

4/ neviem ci sa to uz riesilo na tomto fóre, ale klasika mam problemy z doplnkami, napriklad ako aj vidno mam tv program, ale ani po instalacii, nie je na liste,ani nikde, dalej neviem dostat do pc, FF nove tlacitka, ako kedysi, aby som si vymazal historiu , restart, otvaranie mailu, atd - vobec take tlacitka nie su dostupne (

dakujem dopredu, dufam, ze mi niekto pomoze, lebo FF mam oblubeny prehliadac a nerad by som siahol po opere, alebo inom (
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Užívateľov profilový obrázok
Sabina
pokročilý diskutujúci
pokročilý diskutujúci
Príspevky: 222
Dátum registrácie: 14. Januára 2008, 13:35
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto
Kontaktovať užívateľa:

Re: Viacero problemov (

Príspevok od užívateľa Sabina » 18. Septembra 2009, 13:22

No ja ti navrhujem klasiku,to je skús dané stránky v núdzovom režime,to jest bez doplnkov a rozšírení. A vidím že máš vo Firefoxe aj nainštalovanú nejakú tému,príčina môže byť aj tam.
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; sk; rv:1.8.1.12)
Gecko/20080201
Firefox - najnovšia verzia
Thunderbird - najnovšia verzia
OS:Windows Vista Home Premium CZ SP 2

Napísať odpoveď